Wpis z mikrobloga

Wieści ze świata FPV.
Nowy System HD od FatShark'a. Wygląda zacnie, jakościowo wygląda podobnie jak DJI.

Oglądając materiał miałem takie wrażenie, że ustawienia gogli są identyczne jak w DJI tylko inny layout.

JB w pewnym momencie wspomina o projekcie DJI Avata i że nazwy plików dvr z nowych gogli fatsharka mają prefix Avatar. Przypadeg?

Na reddicie zaczęli węszyć i są podejrzenia, że te nowe gogle (i vtx) to stara* technologia DJI i fatshark z caddx (aka Walksnail) stworzyło nowy/stary system na podstawie systemu od DJI.


* stara, bo nie dlugo podobno mają wyjść DJI FPV Goggle 2 (V3)


#drony #fpv #dji #fatshark
sirgorn - Wieści ze świata FPV.
Nowy System HD od FatShark'a. Wygląda zacnie, jakośc...
  • 7
  • Odpowiedz
@sirgorn: JB to spoko gość, bardzo go lubię, ale czasami jego teorie spiskowe mnie rozwalają xD Jak ktoś ogląda jego live to wie o czym mówię :D A co do gogli - no nareszcie jest to na co czekałem, czyli konkurencji dla tych okropnych, ciężkich i mało praktycznych DJI. Mam nadzieję, że szybko poprawią parę niedociągnięć jak np. lagi pokazane na filmach premierowych i będzie gitara. Czekam na cenę gogli w
  • Odpowiedz
@Peter_Mountain: ja chyba jestem jednym z nielicznych co lubi gogle dji i nie przeszkadzają mi gabaryty, z oryginalnym strapem i baterią z tyłu głowy są wygodne ¯\_(ツ)_/¯

Nie no, ja się bardzo cieszę, że wychodzi konkurencja (nie zapominajmy od digitalu od orqa.fpv ktory ma się w przyszłości pokazać), a nawet jeśli to jest system dji po rebrandingu (podejrzewam, że jeśli tak, to nie dadzą całej technologii, tylko dji będzie sprzedawać chip
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Peter_Mountain: "Czekam na cenę gogli w PL, ale zakładam, że też będzie w okolicach 3K zł"

Preorder 599 USD, zapewne do tego +VAT.
Nie lubię DJI, ale jak na razie to na ile wiedzę w tym konkurencji.

No chyba że docelowo opóźnienia będą jak w HD Zero, a jakość jak naw DJI V1 :)
  • Odpowiedz