Wpis z mikrobloga

Mirasy,

ostatnio mam znacznie więcej wolnego czasu, więc postanowiłem, że wrócę na #tinder Zerknąłem w pary i jest trochę serduszek od naprawdę atrakcyjnych dziewczyn – z dwoma podjąłem kontakt, kilka innych okazało się tępych, więc sobie je darowałem, bo szkoda czasu. I teraz najlepsze, wśród par znajdują się dziewczyny wręcz odpychające, ulane, nierzadko z achondroplazją czy bombelkami. Czy one serio myślą, że ktoś zaniży sobie aż tak standardy, by się do nich w ogóle odezwać? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już wolałbym po wsze czasy masować w kącie prącie niż spotykać się z kimś takim...

#podrywajzwykopem
  • 21
@ChudyGrubas: A Ty jesteś taki piękny, że od razu widać, że mierzysz tak wysoko? Nieźle, oceniać ludzi tylko na podstawie wyglądu z paru zdjęć z gównianej aplikacji. Ja wychodzę z założenia, że trzeba próbować, żeby coś wyszło. A dla ciebie to wstyd, że spodobałeś się komuś mało atrakcyjnemu, beka z ciebie kolego.
@ZjadaczPrzegrywu: Nie wiem, czy wiesz, ale konsumujemy oczami, szczególnie na takich aplikacjach. Czułbym się zresztą niekomfortowo przemierzając miejski trotuar z karłem u boku (mam 190 cm wzrostu). Finalnie szkoda mojego cennego czasu na poznawanie kogoś, kto mi się nie podoba. Ot cały sekret, zakodowałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ChudyGrubas: Jedyne co zakodowałem, to różnicę pomiędzy "nie spotkam się z kimś kto mi się nie podoba" a "czy one serio myślą, że ktoś aż tak obniży standardy, żeby się do nich w ogóle odezwać?" Nie lubię takich jak ty, wywyższasz się jakbyś był lepszy, a taką postawą jedynie odpychasz wartościowe osoby. Może to i lepiej :)
@ChudyGrubas: Pewnie, że nie umówiłbym się z kimś, kto mi się nie podoba, ale po co się tak wywyższać? A Ty masz bekę, bo jesteś zajebiście przystojny i bawią cię nieatrakcyjne kobiety, które do ciebie napiszą. Litości ;)
@ChudyGrubas: też mocno przytyłem i też mocno schudłem. Wciąż jak byłem gruby to wrzucałem swoje zdjęcia na tindera będąc w trakcie odchudzania. Dalej mam tam swoje zdjęcia +10kg bo nie miałem okazji zrobić sobie nowych. Też nie lajkuje osób które mi się tam nie podobają, ale nigdy by mi nie przyszło do głowy żeby z nich szydzić.