Wpis z mikrobloga

@NieBendePrasowac: Zdjęcie z majówki więc obecnie zapewne już sporo mniej śniegu.
W Tatrach sypiam jedynie pod gołym niebem, dzień wcześniej nocleg na szczycie Hrubej Turni ʕʔ
  • Odpowiedz
@RAKU: Nosisz ze sobą statyw, czy eksperymentujesz z ustawianiem aparatu na czymś?
Ja ostatnio pierwszy raz spałem w namiocie, prognoza mówiła +10, miałem śpiwór z komfortem +5, bieliznę a i tak trochę zmarzłem. Jak wy to robicie...
  • Odpowiedz
@paramite: Noszę statyw bo jak wiadomo przyzwoity sprzęt fotograficzny trochę kosztuje i nie chciałbym go stracić podczas takich eksperymentów.
Kwestia na ile wiarygodne było to +5 i w jakiej kondycji byłeś tego dnia. Ja generalnie lubię zimowe temperatury.

@Bofsky: My robiliśmy teoretycznie najprostszym wariantem, ale nieco kombinowanym ze względu na warunki i myślę, że wyszło w okolicach II+/III
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RAKU: W Tatrach to i na statywie czasem ciężko ustawić, trzeba nabrać wprawy chyba po prostu z ustawianiem na nierównym terenie, skracać nogę która stoi wyżej, dociążać.

Ja niestety zmarzluch, przy 18 stopniach jak siedzę to długi rękaw.
Byłem najedzony, trasa lekka.
Śpiwór był Volven Traveller, myślałem o puchowym ale znowu szkoda mi inwestować tyle i bałbym się go zniszczyć. Chociaż w Decathlon są Simond po 800 i 900 PLN
  • Odpowiedz
@Bofsky: Nie, byłem kilka razy w zimie w Białej Wodzie i szeroko pojętej okolicy i tylko raz sprawdzał czy mamy kartę kw jak szliśmy kilkunastoosobową grupą. Innym razem tylko grzecznościowe "Dzień dobry" i mnie puszczał, ale zawsze na ciężko z liną na wierzchu więc pewnie po tym mnie weryfikował czy można mnie wpuścić.

@paramite: Czasem trzeba pokombinować z tym statywem, a zwłaszcza na grani.
Ja korzystam tylko z
  • Odpowiedz
  • 1
@RAKU podobno gorsi są z w jarowej. Obecnie też zwykle chodzę z liną, plus dorobiłem się pezety. Pozatym ja też 0++( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz