Wpis z mikrobloga

Hej, prowadzę małą firmę remontowo-budowlaną pod Warszawą. Mam już profesjonalną stronę internetową i jestem całkiem nieźle pozycjonowany w google (wykupiona usługa). Myślę jednak, że dużo klientów tracę przez to, że nie wszyscy ludzie chętnie szukają w przęgladarce, a nawet jestem przekonany, że nie mają czasem chęci. Co najlepsze, popatrzyłem po bliskich mi osobach i każda siedzi w telefonie scrollując fb. Tu się nasuwa pytanie: czy zwiększenie grona swoich klientów poprzez zwerbowanie ich za pomocą postów sponsorowanych na fb ma rację bytu? Czy dla tej branży jest to dobry krok? Jeśli tak to od czego zacząć? Fanpage firmy już mam na fb. Zależy mi na klientach prywatnych.

#pozycjonowanie #fb #budownictwo #firma #seo
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Blackol12: mysle, że tak. Ja nie wiem jak to tam dziala ale na bank sie da ustawic zeby pokazywalo reklame ludziom z okolicy. twoj target to ludzie 30+, my mamy czas glownie tylko na fb i yt jesli chodzi o social media wiec reklama na fb ma duza szanse trafienia do celu
@RumunElfik2137: na olx za duży przemiał imo; budzi chyba nieufność trochę jeśli chodzi o branże budowlańców, a o postach sponsorowanch niewiele osób słyszało, nie wiedzą jak się do tego zabrać itp. więc uważam, żeby tutaj upatrywać szansy
@Blackol12 jestem na nie. Usługi które świadczysz nie są czymś czym się szuka klientów, tylko klienci szukają Twoich usług, a nie Ty ich nakłaniasz "no zrób pan sobie remont łazienki". Jeśli chcesz iść w FB, to proponuję raczej marketplace. No i to co robi robotę w tej branży, to polecenia