Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Skąd u wykopowych prawiczków tyle jadu i nienawiści do kobiet? Dlaczego tak chętnie wypowiadają się kobietach, a z żadną nigdy nie byli? Tłumaczą, że są sami, bo
kobiety są złe? A może to wysokie mniemanie o sobie? Żadna na niego nie zasługuje? Zamiast plucia jadem i urojeń... Teraz wypowie się samotna kobieta.

Ja mam odwrotnie. Zawsze bałam się związków i nawet nie miała odwagi pomyśleć, że ktoś by nie zechciał. Nigdy bym nie powiedziała, że jestem samotna, bo faceci są źli. Każdy mierzy swoją miarą.Mnie nikt nie chce - nie jestem gruba, ale twarz brzydka, nudna, 32 lata, przyznaje - niespecjalnie intelignetna, wykształcenia brak. Kaplica.Nawet Seby i przegrywy mnie olewają.

Czasami marzę o fajnym, mądrym facecie z którym dzieliłabym się radościami, problemami. Miałabym do kogo zadzwonić by się wygadać, pojechać na wakacje,cieszyć się drobnymi rzeczami.
Kiedy umierasz ze strachu, a nie masz przy sobie kogoś kto ci pomoże i porozmawia, twoim jedynym wsparciem jest stopperan..
Kiedy mieszkasz sama i walczysz o życie by nie skończyć w rynsztoku, wiedząc, że nie masz nikogo kto ci pomoże, bo jesteś samotna.
Kiedy twój kot jest chory, a ty nie masz w domu wrażliwca, który pomoże z opieką
Kiedy masz zabieg i boisz się i musisz sama jechać do kliniki i sama wracać.
Kiedy przeczytałaś fajną książkę, ale musisz ją omawiać przed lustrem.
Krótko mówiąc chciałabym mieć przyjaciela, w dupie mam seksy i dzieciaki. Chce z kimś po pracy pojechać do kina przejść się wieczorem po mieście.Bardzo wierze w przyjaźń,a nie żadne układy finasowe, biznesowe itd
Tak, z powodu samotności idealizuje. Ale czy nie jest fajnie kiedy jesteś z kimś komu ufasz i rozumiesz z wzajemnością? Z kimś na kogo możesz liczyć.
W pracy spotykam fajnych facetów, serce boli. Nie każdy ma takie szczęście. Żeby znaleść kogoś dobrego, mądrego i fajnego trzeba samym takim być :( Nie ta liga, mam świadomość tego.
Im się jest starszym i rodziną znika, tym bardziej dokucza samotność. Im więcej problemów tym bardziej jest uczucie osamotnienia.
Koleżanka w moim wieku, też stara panna. Rodziną się rozleciała, została sama z rachunkami i gównopracą. Umawiamy się na kawę omawiamy problemy, ale głośno nie mówimy, że zostałyśmy w zasadzie same, omijamy ten temat, staramy sobie pomagać i wspierać. Obydwie nie mamy już matki, rodzeństwo poszło wswoja stronę. Jednak zdajemy sobie sprawę, że utrzymujemy się na powierzchni więc nie ma co się żalić.
U nas jest trochę inaczej niż u facetów, samotny facet to żadną ujma.. samotna kobieta to cel drwin i głupich pytań . Zajęte koleżanki wcale nie są wyrozumiałe - uznają, że taka wolna będzie polować na jej męża, bo jest sfrustrowana, a jej mąż jest taki debeściak. Tak, kobiety uważają samotne kobiety za gorsze, nawet jeżeli w domu mają zapijaczonego gnoja. Ja jestem na etapie kiedy ludzie przyglądają mi się z podejrzliwością i pytają wprost gdzie jest facet. Kiedyś było " będzie pani dobrą żoną, bo jest pani pracowita". Teraz " pani jest samotna, dlatego pani tak walczy"
Zamiast szukać winy w facetach czy kobietach, trzeba nauczyć się żyć samemu. Długie lata uważałam, że dam rady tak żyć. Teraz siedząc w 4 ścianach zaczynam w to wątpić. Może pójść na studia? Może założyć fundację? W jaki sposób spożytkować swoje dobre uczucia i nie zgorzchnieć?
Żeby być samotnym całe życie trzeba być silnym, bardzo silnym.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #depresja #samotnosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #627ae65ef16e39602d4d2bca
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: w jakiś sposób ujął mnie ten wpis, choć to dość smutne. Większość średnich lasek, które narzekają, że nie mogą mieć nikogo itd. Nie mają nikogo przez swoje ograniczające myślenie. Byłem wiele razy świadkiem kiedy średnia laska urobiła fajnego faceta. Nie wyglądem a swoją kobiecością. Ale to wymaga pracy :) A tu nie każda jest gotów poświęcić wiele czasu i trudu. Lepiej ponarzekać ;)
  • Odpowiedz
Skąd u wykopowych prawiczków tyle jadu i nienawiści do kobiet?


@AnonimoweMirkoWyznania: to nie jad i nienawiść na kobiety, ale jad i nienawiść co do swojej sytuacji, a na żywo tego nie powiedzą bo im wstyd by było że są takimi z-----i. Tu anonimowo można ćwiczyć postawę ofiary.
Ale aby być szczerym, trzeba też powiedzieć że ten jad i nienawiść jest z tego że to często dobre chłopaki które by byli super beciakami tylko rynek się zmienił i nastapila rewolucja seksualna i równe im kobiety z wyglądu ich nie chcą/wykorzystują zamiast rozumieć że nie podskoczą wyżej niż dupę mają. To też są gniewni na nie ale bardziej na to że kobiety nie chcą kopnąć w dupę socialmediow które je niszczą. Że mają zaburzenia psychiczne ale są tolerowane przez facetów bez honoru którzy nie chcą mówić że im to nie przeszkadza, nie chcą czuć że im to przeszkadza albo usuwają sobie te uczucia. Ogólnie dramat i przegrywów dają temu sygnał. Dobrze robią. Ja tam stoję za tym żeby krzyczeli o tym co się dzieje.

Wygląda na to że jesteś kolejna osobą której stała się po prostu krzywda z tego jak to
  • Odpowiedz
Gość: Jak nie mogą czegoś mieć to sami starają się to sobie obrzydzić, zresztą większość z nich to trolle. Mimo problemów nigdy nie utożsamiałem się z tak zwanymi "przegrywami", bo nie mam nic do kobiet jako takich i nie jestem toksykiem, też mam ponad 30, jestem sam i nikogo to nie obchodzi, więc wiem co czujesz, trzymaj się tam.

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
ObityDyrygent: Przecież ty nie szukasz faceta tylko beciaka, który będzie wysłuchiwał twojego p---------a i ustawi ci zycie. A całe te twoje i twojej koleżanki ustatkowania to to, ze z racji braku takich przydupasow same musicie troszczyć się o swoje zycie, same się utrzymywać i same organizować sobie codziennośc, czyli coś co od facetów jest domyślnym wymogiem xD ba od facetów do tego oczekuje się ze będą utrzymywać kobietę i ogarniać jej
  • Odpowiedz
PijanyPlantator: @solo_living_yolo:

Łatwo się domyślić, że nie miałam żadnych związków.
Jeśli chodzi o ludzi w podobnych wieku to były koleżanki się mną interesował, ale prawdopodobnie chciał zrobić jej na złość. Czyli w sumie nigdy nikt mnie nie chciał z rówieśników.
Ci którzy mi się podobali albo byli zajęci, albo mnie nie chcieli.
Próbowałam coś robić dopiero jak miałam 26 lat, ale było już za późno. A wtedy wydawało mi się, że mam
  • Odpowiedz