Wpis z mikrobloga

@Takumi: ja sobie robiłam podsumowanie każdego działu ze zbiorów testów z egzaminów wstępnych na medyczną, chyba wydawnictwo Medyk. Ale to było 8 lat temu :P
  • Odpowiedz
@Takumi: Pazdro dobry z zadań obliczeniowych, ale reszta to troche porażka. Idiota używa dalej starego systemu nazw (mimo że na maturze jest uzywany Stock). A Witowski własnie taki idealny do powtórek, często zadania maturalne biorą z tego zbioru.

A z książek to chyba Operon najlepszy.
  • Odpowiedz
@Takumi: Polecam wszystkie dostępne matury, matury próbne i tak dalej. Najbardziej zbliżony typ zadań. Do tego nieśmiertelny klasyk Pazdro :) I nie wiem czy jest sens przygotowywać się do matury robiąc testy z egzaminów wstępnych na studia. Ja tak co prawda robiłem ale to było kiedyś i matury się zmieniły i coraz bardziej od tego odbiegają.
  • Odpowiedz
@Takumi: nic cię tak nie przygotuje do matury, jak matura :P rób arkusze z zeszłych lat, ale w warunkach maturalnych, a nie z zaglądaniem do zeszytów, książek etc. później sprawdzaj zgodnie z kluczem i szlifuj te tematy, na których poległeś.
  • Odpowiedz
@Takumi: może witowski był dobry, ale na matury dla roczników poniżej 2011 ;/ poziom trudności bardzo wzrósł i witowski jest aktualnie za łatwy, ponadto kopiuje żywcem zadania z pazdro i persony i coś tam swojego dołoży. Ja osobiście polecam repetytorium z Persony (2 tomy) + pazdro/zadania z persony(oczywiście nie wszystkie) i obowiązkowo przerobienie matur
  • Odpowiedz