Wpis z mikrobloga

Mirki może wy coś podpowiecie. Auto do 25 tys. Z wymagań to nie starsze jak 2007. Żeby nie jeździło jak typowy francuz, lekkie zacięcie sportowe wymagane. No i wiadomo jakiś xenon chociaż. Podgrzewane fotele bylyby spoko. Tempomat zwykły i multifunkcja na kierownicy też fajnie. Myślałem o e90 ale po przeczytaniu tagu raczej będzie ciężko..
#samochody #motoryzacja #carboners
  • 33
@H4RRI3R: Tak to Vectra, z automatem w gnojówce to bardzo fajne i bezawaryjne auto. Tylko mogą być problemy z klimą. 300-400k na liczniku jeszcze nie straszne, te auta wytrzymują ponad 500k.
@H4RRI3R: Powiem Ci tak...jak Cię stać to kup drozszy, jak Cię nie stać to kup za tą cenę lepszy stan mimo mniejszych wymagań...Bo jak Cię nie stać na coś droższego niż 25k to na naprawy "lepszego" wyjechanego auta też Cię może nie być stać.
Podam Ci sytuację...jestem na kupnie samochodu do 30-35 tys i siostra też. Siostra zarabia mało, jest na studiach i dla niej to 30k to max jaki wycisnęła
@zbyszek_997: E90 przed lift ma dobrego diesla 2.0 163 km z rozrządem z przodu. Nie wiem czy to m47 ale z miejskich legend wynika, że to dobry silnik. Tylko kurde ten przedlift dużo brzydszy niż lift. To tylko kilka szczegółów jak nerki czy lampy z tyłu ale wydaje się starszy z 5 lat. Polift za to ładny ale to się zaczyna w sensownym stanie pewnie 30 tys+
@H4RRI3R: poszukałbym merca w204 z silnikiem 1.8 na kompresorze, to dość bezawaryjne auta a cena serwisu nie jest kosmiczna jak w wyższych klasach. Tylko nie spodziewaj się przebiegu rzędu 150kkm.
Jak nie to, to jakikolwiek japoniec bez tony rdzy ¯_(ツ)_/¯
@H4RRI3R: wez sobie chryslera 300c, wszystkie bogato wyposażone. Jak chcesz ekonomicznie to ma nawet diesla v6 od Mercedesa z przystępnymi osiągami i niskim spalaniem (jak na tą wagę i wielkośc motoru)