Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak mnie ta Warszawa #!$%@?. Chcę wynająć glebogryzarke. Jednego nie bedzie o tej godxinie w biurze ale moze mi dowiezc za 50 zl po drodze XD. #!$%@? mam mu placic za to ze go nie ma w firmie o 11:00
Dzwonie do drugiego. Nie mozna zarezerwowac przez telefon tylko trzeba podjecjac osobiscie gdzie minimum to godzina z zyciorysu i oplacic albo od reki wziac.
Mam nadzieje ze ten kryzys #!$%@? tu wszystkim bo sie im w dupach poprzewracalo od tego dobrobytu
#warszawa
  • 6
@rafal-heros: no z tym drugim to w sumie, czemu miałby Ci ktoś tą glebogryzarke pod sam dom dowozić. Raczej kurier tam nie ma zastosowania, bo ciężkie to i wielkie i koszt dostawy byłby wciul duży i pewnie jeszcze chcesz na teraz xd
@TMBRK: masz do wyboru albo zarobic 150 zl I dowieźć to rano albo wieczorem do kliienta bo w godzinach pracy nie ma cie na skladzie, albo #!$%@? to i nie zarabiasz nic sprzet lezy, tracisz potencjalnego klienta, T5 do transportu i najazdy mial. Co wybierasz?
@rafal-heros: gdyby tak do każdego klienta podjeżdżał z kolejną glebogryzarką to równie dobrze mógłby usługi transportowe prowadzić :p typek pewnie ma drugą pracę z domu i to traktuje jako dodatkowy zarobek
@annotate: @TMBRK: tylko w biznesie jest taka sutuacja ze nigdy nie wiesz kto dzwoni. Nie jeden raz mialem tak ze brałem gowniane zlecenie dzieki ktoremu poznalem klienta z ktorym nawiązalem współprace. I zarobilem kilkadziesiąt tysiecy.

Siedzac w.domu nic nowego cie nie spotka. Ale zauwazylem ze duzo ludzi kombinuje tutaj na krotką mete. Aby zarobic dziisiaj a #!$%@? z jutrem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rafal-heros: wciąż masz ból dupy ze ktoś inny nie chce zarobić. Widocznie nie opłaca mu się i/lub ma inne doświadczenia.

Wypada się przyzwyczaić bo raczej nie zanosi się na nagła poprawę jakości usług... W jakiekolwiek branży :p