Wpis z mikrobloga

Pomiędzy zazenowaniem i dawką cringu, która nam zaserwowały Karolina z Wika (z naciskiem na karo), jednak im współczuję, bo tak jak żegnał Karoline, to mogla mieć nadzieję na powrót relacji nawet kumplowskiej. Już by wziął Kasper Karo do pary, przecież on i tak ma #!$%@? na to z kim tam będzie siedział. W ogóle jakie primadonny tam z tych wszystkich facetów (i Kuba i suwak i Kasper) - przecież one się tam nie oświadczają, tylko muszą się sparować, żeby rajskie przetrwać. Ale ciężko się dzisiaj ogladało cały odcinek: Karoline, Wiktorię, Domi za to upokarzanie się, Elizę też zresztą z tymi pokazami zazdrości: tam już każda laska ma wywalone na tego jaya, więc te fochy są jeszcze bardziej męczące niż na początku. A jeszcze co do Kaspra to gościa trochę nie rozumiem: ja wiem, że on się tam ma za świetnego gracza i że tam jest głównie dla siebie, ale z jego perspektywy to sparowanie się z Karolina lub wiktoria to najlepsza opcja - każda jest w niego tak zapatrzona, że go nie wywali na kolejnym rajskim (bo chyba jeszcze jakieś będzie po sparowaniu?)
#hotelparadise
#hotelparadise
  • 13
@qtasik: Fakt ze trzy razy już niby na żarty wspominał coś, że z laura się sparuje: ale przecież wie, że ona Grześka nie zostawi plus i tak w to rajskie ewentualnie by z domi poszedł: chyba, że on tak dla kolegi Zdzira ją chce zostawić, jakby biedak się jeszcze nie mógł zdecydować, kogo chce( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Opportunist: czuję, że liczysz na ostre wrażenia z Jayem i Elizą. Ciekawe, bo przecież ich chyba nie lubisz. Więc jednak musisz przyznać, że są seksi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja tam uważam, że jeśli nawet coś było to spoko, że się schowali. Nawet jeśli idziesz do tv, to nie po to żeby od razu zostać Frytką 2 i #!$%@?ć się w jacuzzi.
@Dromodron: wydaje mi się, że Kapsel doszedł do wniosku, że przez zamknięcie się na jedną parę odpadł z programu. Jakby nie patrzeć, przez to że Karolina zawaliła konkurencję. Z drugiej strony, Wika go wywaliła. Może stwierdził, że już więcej nie chce się zamykać, a jak tylko sparuję się z którąś z nich to już nie będzie odwrotu. Niemniej jednak zachowuje się jak primadonna i nie potrafi normalnie porozmawiać
@qtasik: co to były za piękne czasy, jak seks frytki w wannie wzbudził prawie ogólnokrajową dyskusję (oczywiście facetowi się w ogóle nie dostało) jay z eliza są atrakcyjni, mają chemię, ale te ich dziwaczne podchody to jest cringe, a nie seksi, no i nudzi, już chyba macanie stopa Zenka przez Marikę było bardziej zmysłowe (no dobra przesadzam troche) ( ͡° ͜ʖ ͡°)