Wpis z mikrobloga

@Opportunist: Skoro chce to czemu ma sobie nie spróbować ? Rozumiem że Ty masz super nadludzką dietę i nie spożywasz żadnych, fast foodów, słodyczy, mięsa, laktozy, glutenu i wszystkich innych niezdrowych wymysłów dla człowieków. Nie jesteś grubasem, regularnie uprawiasz sport, niczym okaz zdrowia i idealny przykład, skoro dla kota masz super idealna zdrowa dietę?

@Dumle007: Czy koty mogą jeść chleb, skoro nie ma on zbyt wielu składników odżywczych, z których kot miałby dla siebie pożytek? Chleb nie jest dla kotów toksyczny, ale nie jest to jednak polecane. W chlebie nie ma dla kota nic wartościowego, jest za to dużo skrobi. W chlebie znajduje się też sól. A kot nie ma tylu gruczołów potowych co ludzie – nie poci się więc w takim zakresie i nie
@Dumle007: dziewczyna ci dobrze radzi, posługuje się faktami i martwi się o twojego kota, a ty ją wyzywasz XD co za świat. ja tylko jeszcze dodam, że twój kot w przeciwieństwie do ciebie nie ma możliwości samodzielnego i świadomego decydowania o tym co spożywa. ty możesz jeść co ci się podoba, to są twoje decyzje, ale jak już decydujesz za inne stworzenie to jednak byłoby dobrze, żebyś robił to z głową
@black-kitsune: spoko na świecie pełno kotów które żyją na samowolce, polują na myszy,żyją w zbożach, jedzą to co im natura da itp. i dają radę ale zawsze znajdą się nie wiadomo jacy mądrzy ludzie, jak karmić zwierzęta i osiągnąć rekordowy wiek, mimo tego że sami jedzą śmieciowe jedzenie, fast foody itp. i nie dożyją, nawet połowy rekordu wieku życia ludzikiego ale pupilka to będą katować żeby żył jak najdłużej, żal mi
@Dumle007: szkoda mi Twojego kota.
Jak ja sobie owalę chipsy i popiję colą, to najwyżej będę gruba i może dopadnie mnie cukrzyca - bo generalnie homo sapiens są wszystkożerni. Kot to bezwzględny mięsożerca, a nie śmietnik, jego układ pokarmowy nie trawi resztek ludzkiego żarcia. Możesz mu zafundować problemy żołądkowe, alergie, rozwaloną wątrobę, a nawet śmierć.
Na wolności żyje mnóstwo zwierząt i wiele z nich umiera w młodym wieku na różne choroby,