Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
24 level chłop. Po ostatnich spotkaniach z koleżankami trochę się zdziwiłem, bo przestały mnie pociągać, nie czuje nic do nich. Nie potrafie sobie wyobrazić z nimi nawet całowania. Choć popęd normalnie mam i czasami myśli sie o dziewczynach, ale nie przekłada się to na rzeczywistość. Co ciekawe koleżankom podobam sie. Jakby coś to chłopy w ogóle mnie nie pociągają xD.
Miał/ma ktoś podobnie? Co to może być?
#psychologia #zwiazki #rozowepaski #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #627a1d37caf3c3a59603af11
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Dziwne w tym tygodniu to już kolejny podobny wpis, czyżby twój?

Trochę mało szczegółów. Piszesz, że w ostatnim czasie się to dzieje, czy to oznacza, że wcześniej ten problem się nie pojawiał?
Nie do końca rozumiem też co znaczy "nie czuje nic do nich". Masz na myśli wyłącznie pociąg seksualny? Czy ogólnie dalsze zainteresowanie. Są osoby aseksualne z wyglądu i zachowania. Szare i nudne może wg takiego klucza dobierasz sobie
OP: @tryt_on wcześniej prawie wcale z żadną nie kolegowałem się, bo miałem tylko kolegów. Jednak myślałem, że to nic takiego i z czasem trafi się taka miłość, ale teraz jak mam kilka koleżanek i nawet całkiem ładnych to i tak nic do żadnej nie czuje. Nawet koleżeńsko tak średnio, bo o połowie rzeczy, z którymi gadało się z kumplami to z dziewczynami nie gada się. Mimo to zauważyłem, że po prostu
TłustyPotwór: Identyczny wpis puściłeś już z anonimowych
https://www.wykop.pl/wpis/65417755/anonimowemirkowyznania-przez-ostatni-rok-poznalem-/

I odpowiem Ci tutaj, tak jak w tamtym: możliwe, że jesteś aromantyczny, tak samo jak ja. Do takiej konkluzji i akceptacji nie dochodzi się szybką drogą, tylko musisz trochę z sobą poprzebywać, zadając właściwe pytania. Masz popęd seksualny, ale nie romantyczny. Nie potrafisz stworzyć związku, wszystko co jest związane z relacją damsko-męską wydaje Ci się obce, odległe i niepotrzebne. Nie odczuwasz pragnienia "bycia"