Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki. Słuchajcie, skąd najlepiej bez recepty kupić finasteryd? Chciałbym zacząć od najnizszej dawki 0.25.
W ostatnim czasie po zgoleniu prawie na łyso zobaczyłem prześwity na całym łbie i ogólnie włosy są cienkie takie jakby baby hair :D. Ogólnie na gnieździe jak na razie nie jest łyso, zakola też w porządku, z tym że te przerzadzenie widać na całej głowie. Dodam że włosy mi się od zawsze strasznie przetłuszczały, czasem mylem je po 2 razy dziennie, na twarzy do teraz ciągle coś wyskakuje choć już 30 lvl. Czy myślicie ze fina to dobry pomysł?

#finasteryd #lysienie #minoxidil #zakola
  • 18
@Loozak4: piszesz że masz do tego syfy na twarzy cyklicznie, więc niech to zobaczy dermatolog. Może po prostu masz syfy, a może wszydo kupy to jakieś zaburzenia gospodarki hormonalnej i trzeba badania porobić
@moll: wydaje mi się, że dermatolog nie może dać skierowania na badania hormonalne, ale mogę się mylić. No, ale wracając do tematu fina 0.25 dawka chyba raczej by nie zaszkodziła
@Loozak4: Bierzesz na cokolwiek co ma substancje czynna Finasteryd 1mg. Potem w aptece prosisz o najtańszy zamiennik. Ja mam zawsze receptę na propecie ale mnie nie #!$%@? aby płacić z 200zl za 28tabsow