Wpis z mikrobloga

Mirki mam bardzo ważne pytanie o instagrama !
Czy jeżeli zmienię email na kogoś i później wpisze potwierdzenie od tej osoby to ta druga osoba będzie miała dostęp do mojego konta ? W sensie czy będzie mogła ona pozbawić mnie możliwości korzystania ? Wiem że zawiłe ale mzoe ktoś rozumie bardzo proszę o pomoc jest to mi teraz mega potrzebne
#instagram #pytanie #pyatniezdupy #pytaniedoeksperta #zalesie #przegryw #pytaniedorozowychpaskow #niebieskiepaski #niebieskipasek #informatyka #socialmedia
  • 10
@ruiz: aha no ale powiedzmy że jest taka sytuacja że ja wpisałem kogoś email jako mój i ta osoba dała mi kod potwierdzający i ja potwierdziłem. Co w takiej sytuacji zrobić aby ta osoba nie miała później dostępu ? Szybko zmienić ten email czy hasło ?
@ruiz: ok! Tylko że tak sobie myślę czy ta osoba gdy już się zaloguje przez swój email nie mogłaby szybko sprawdzić hasła do mojego konta i je zmienić ?
Hasło i email zmienia się oddzielnie. Zmień oba na tylko sobie znane. Możesz też sprawdzić czy nie są dodane jakieś urządzenia do dwuskładnikowego uwierzytelnienia. Jak są usuń i dodaj swoje, np. Google Authenticator.