Wpis z mikrobloga

I dlatego competetive CSGO > LOL. Jakby Riot dawał częściej możliwość grania ogórkom z Ameryki, Australii, Afryki czy Azji pomijając Koreę i Chiny to może byłby większy poziom na takich eventach jak MSI. Jak oni mogą być na jakimś poziomie jak #!$%@? się u siebie z jeszcze gorszymi xD a w CSGO czasami pojawia się jakieś rodzynki z Brazyli, Australii czy nawet Kosowa... Cały system competetive ligi jest do cipy, nie pozdrawiam Riotu #leagueoflegends #csgo #gorzkiezale
  • 12
@Zakakaikane: competetive lola jest ścierwem, począwszy od systemów krajowych, prawie nic nieznaczące eu masters, #!$%@? system franczyzy który utrzymuje drużyny złożone z samych zer no i kończąc na systemie międzynarodowym, gdzie grasz mecze na inny region 2 razy w roku, i to tylko ~4 drużyny z regionu, jak oni mają climbować XD. Taplanie się w tym samym błocie, z którego ciężko wyjść, no bo jak?
@siadatajta: no właśnie ja doskonale znam historie competetive lola i tym bardziej nie rozumiem dlaczego Riot się nie rozwija tylko trzyma kurczowo tego bez sensu systemu ale chętnie posłucham Twojej konstruktywnej opinii dlaczego jest jak jest
@Wr0bel: jakie argumenty? to by oznaczalo ze tu są jakies błędne argumenty a tutaj wszystko od podstaw, tezy(XD) do zakonczenia leży i kwiczy XDDD Zebym wam wytłumaczył jak bardzo #!$%@? macie pojęcia potrzebowałbym kartke a4, a kosztowałoby mnie to więcej wysiłku niż zwykłe zwrócenie uwagi, żeby przestać #!$%@?ć głupoty gdy kompletnie sie #!$%@? wie i #!$%@? rozumie. Więc nie masz co liczyć na pigułke eksperckiej wiedzy zbieraną kilkoma laty
@uncovered: no moje argumenty nie masz co czekać ;p jednak sam sobie dostarczasz w kontekście tego, że jesteście kompletnymi ignorantami a nawet debilami - nie umiesz czytać, ponieważ jak wyżej napisałem ;)

jakie argumenty? to by oznaczalo ze tu są jakies błędne argumenty a tutaj wszystko od podstaw, tezy(XD) do zakonczenia leży i kwiczy XDDD Zebym wam wytłumaczył jak bardzo #!$%@? macie pojęcia potrzebowałbym kartke a4, a kosztowałoby mnie to więcej