Wpis z mikrobloga

@EugeniuszGeniusz: Nie wiem, odkad spłaciłem kredyt to przestałem się interesować.
Nie zaprzeczam ze może za niedługo wezmę kolejny w celu zakupy kolejnej nieruchomości ale to już przyszłość.
Sprawdź sobie na jakiś rankingach. Z tego co wiem to PKO BH pozwala mieć 10% wkładu ale trzeba zaciągnąć jakiś droższy kredyt.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Disegno: policz to tak, że każda spłacona rata kapitału, skraca twój kredyt o miesiąc. Czyli wpłacając dodatkową 100 teraz zostanie ci 1100 w kieszeni w perspektywie całego okresu spłaty
  • Odpowiedz
daj spokój rata 1200 xD mógłbyś wynająć pokój 24m2 co najwyżej


@kipowrot: zapomniałeś o czynszu 800 za klite - czynszu który jest już w wynajem wliczony(no chyba że ktoś jest debilem i podpisał umowę ze płaci go oddzielnie, ale za debili nie odpowiadam) xD
  • Odpowiedz
@EugeniuszGeniusz: No to jest #!$%@?. Ale znowu nikt Ci takiego mieszkania za polowe ceny raty nie wynajmie. I tak źle i tak niedobrze. Z reszta można zobaczyc jak ludziom wzrastają teraz kosztu wynajmu to szok. Zapyziałe prlowskie kawalerki po 2tys za wynajem ida…
  • Odpowiedz
@EugeniuszGeniusz: Właśnie zacząłem oglądać mieszkania. Takie powiedzmy w miarę sensowne 365 ale z 100 do włożenia. A wiec kiepa trochę. Oczywiście cieszę się z tego co mam.
Niestety pozostaje tylko czekać, może rynek sie sam uspokoi, wojna sie skończy i jakoś to będzie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Disegno: i kiedyś będzie wielka afera i sprawy sądowe jak z "frankowiczami". Też będą pozwy zbiorowe i zrzutka społeczeństwa bo banki nakradły

@wpisynienawisci: przypomnisz w jaki sposób społeczeństwo się zrzucało na frankowiczów?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qziou: mówisz, że warto nadplacac w tej sytuacji kredyt?

@bouli00: w prawie każdej sytuacji się opłaca OP spłaca niecałą 100 kapitału, więc pewnie kredyt na 20-30 lat. 30 lat temu był 1992, zobacz ile się wydarzyło w tym czasie. OPa czeka jeszcze kilka cykli koniunkturalnych, nawet jeżeli dziś nie jest idealny moment na nadpłatę, to i tak przy regularnych nadplatach to się uśredni.

Tl;dr stranty nie będziesz
  • Odpowiedz