Wpis z mikrobloga

@DoudouPetit
Piszesz że masz "zacne" cele. Czyli wyjście z przegrywu?( ͡° ͜ʖ ͡°)

"no właśnie ja to mam, ja nawet przez okno nie wyjrzę, wszystko mam zasłonięte i przesiaduję 24h w swoim oddzielonym od budynku pokoju. Nawet do rodziny nie pójdę, bo łapie mnie panika, i nie mogę normalnie oddychać, wstrzymuję oddech, bo jest bardzo nerwowy i to wszystkich wkurza, i zaczynają mobbing, chcą żebym #!$%@?ł. Tak wygląda życie brzydkiej osoby, której nikt nie chce oglądać."

Pozostaje ci fotosynteza bo wszędzie masz toksyny xD

#mikrokoksy
  • 40
  • Odpowiedz
@Darksed: ale w sumie @DoudouPetit: ma trochę racji. Przegrywy biorą też sterydy właśnie po to, aby się dowartościować. Pełno przecież takich skinny-fatów, co myślą że po teściu ich #!$%@? i wyleczy z depresji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
akurat do tego nie potrzebne są sterydy, wystarczą leki od psychiatry. Sterydy to wyższy stopień upośledzenia.


@DoudouPetit: A ja akurat jestem po obu stronach barykady na raz - biję towar i leczę się psychiatrycznie.

Nie wsadzaj każdego do jednego wora.
  • Odpowiedz
@DoudouPetit: Nie czekaj tak jak ja, tylko idź od razu do lekarza. Naprawdę jakość życia się poprawi... a jak będzie lepiej i będzie motywacja to atakuj do zaufanego, rzetelnego trenera @Lewusx, który poprowadzi Cię i zrobisz z nim mega robotę... Może nawet coś później pomyślisz o małych dawkach teścia ;)
  • Odpowiedz