Wpis z mikrobloga

@sesame0il: ja obserwuję i też nie wiem o co chodzi (ale może nie wszystko wyłapałam) Trochę gra ofiarę i mówi o tym, że jej przykro, że za plecami eliza jej obrabiała tylek i z tymi gwiazdami i księżycem, że brak jej slow( ͡° ͜ʖ ͡°)ale żadnych chamskich wyzwisk nie zaobserwowalam
  • Odpowiedz
@sesame0il: nakręca afera, Oliwia nic nie mówi w necie negatywnego, tylko ze jest jej przykro ze ja obgadywali. Robią jej zła passę bo pewnie Nasza gwiazda nie stała obok księżyca
  • Odpowiedz
@sesame0il: Oliwia zamieszcza pytania i swoje odpowiedzi u siebie, sama nakręca całą atmosferę i chyba czerpie radość z tego, że może dziewczyny zmieszać z błotem. A generalnie Domi i Eliza nic nie mówią i nie zamieszczają na Oliwii temat. Chyba Oliwii bardzo zależy na zasięgach
  • Odpowiedz
@Nalcia: No jak nie: jak był odcinek, kiedy się przespali to Dominika wstawiła komentarz, że czuje obrzydzenie( ͡° ͜ʖ ͡°) a eliza to nie ma co wstawiać, bo jej oliwia nic nie zrobiła takiego, tylko się zwierzala
  • Odpowiedz
@sesame0il: taka prawda - najbardziej śmieszy mnie że gra kartą "ktoś o mnie w programie coś powiedział" a sama robiła 10 razy gorsze rzeczy i nie mówię o seksie, a o tym jak traktowała swoich hotelowych partnerów czy jak knuła kogo by chciała wywalić z programu:)
  • Odpowiedz
@Lolek1011: w jaki sposób Dominika kręci drame? Zakładając ze to nie ona sama sobie zadała to pytanie (a raczej by nie napisała „Olifka” XD) No to ja tu widze neutralną odpowiedz. To jest osoby trzeciej opinia ze tamta miesza ja z błotem
  • Odpowiedz
@sesame0il: dokładnie - nie ciągnie tematu tylko pisze że nie ma na to czasu - jakby za 2 dni zrobiła kolejne story i nadal pisała że nie ma na to czasu to by warto było się zastanowić, a tak to szukanie dziury w całym.
  • Odpowiedz
@sesame0il: powtarza niesprawdzone informacje i zarzuca Oliwi że obrzuca ja błotem, chociaż to ni jest prawda. Przecież głupia nie jest i wie dokładnie które pytanie wybrać żeby zrobić burze ( ͡° ͜ʖ ͡°) sama zarzuca hejtem na Oliwie że ma nudne życie i cwaniakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) a Dominisia taka zajęta business woman nie ma czasu na dramy ale na odpowiadanie na
  • Odpowiedz
@sesame0il: Oliwia wbija szpile co chwile Dominice na insta. Zachowuje sie jak nienormalna i robi bitch face XDXD
Dodam jeszcze że Dominika wogole sie nie jej temat nie wypowiada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz