Wpis z mikrobloga

@Cymerek: Szyny to jedno. Mnie wkurzają za to motorniczowie którzy jeżdżą sobie jak na wycieczkę. Zielone ma, kreskę ma a stoi. Linia którą codziennie jeżdżę ma regularnie 5-6 minut opóźnienia. No dramat. Powinni motorniczym upierdzielac z pensji za taką bezjajeczna jazdę.
@polac ciekawe która linia? Niektóre mają tak że jesteś przed czasem i musisz czekać na niektórych przystankach a dalej tylko łapiesz opóźnienie...
@obci: 19. Jeszcze nie pamiętam żeby w tunelu była zgodnie z rozkładem. Dziś 5 minut opóźnienia a z matecznego odjechała zgodnie z rozkładem.
@polac No i tu masz taką linie która na grzegorzeckim zawsze jest zajeżdżana przez np 14 albo linie z Kotlarskiego które często wcześniej dostają światło i przez to łapie 3min opóźnienia a na mogilskim 5 (przed zamknięciem krowo) się wpychała i masz już 5 minw tunelu, standard
@obci: No ja jeżdżąc co dzien 19 to właśnie mam takie wrażenie że 19 to wszystkich wpuszcza.. Dzisiaj już chwilę na grzegórzeckim staliśmy to się jeszcze autobus wpierdzielił.