Wpis z mikrobloga

@Baron_Al_von_PuciPusia: No u mnie mają duży plus za to, bo sam się nie spodziwałem, że będą cały odcinek na jednym razem chcieli machnąć.

@Krupier: No S10 też by się przydało, ale droga imo jest w miare dobra. Jednojezdniowa po prawdzie, ale szeroka i nowa. Przynajmniej do Sierpca, bo dalej zwyklę nie jadę :P
@Sverc: Tak, ale miała być gotowa już kilka lat temu. Wszystko się przeciąga w nieskończoność. Przed Lesznem jest niby pasek na zielono - który jest zaczęty ale nieskończony z racji upadku firmy Alpine Bau. Teraz niby od nowego roku ma ruszyć dokańczanie tego odcinka i będą wyłaniać w przetargu firmę na kolejne odcinki S5. Planowane oddanie drogi do użytku - jesień 2017 (4 lata #!$%@?). A miała być gotowa na EURO
@Baron_Al_von_PuciPusia: a nie wiem czy słyszałeś, że dzięki naszej ukochanej stolicy nie pojedziemy sobie niebawem piękną s3 aż do samiuśkich Czech. A dlaczego? A dlatego, że stolica wymyśliła sobie przesunięcie funduszy z budowy odcinka Legnica-Lubawka na budowę obwodnicy Warszawy. Bo stolica najważniejsza i kij z zachodnią częścią kraju!
@Baron_Al_von_PuciPusia: ależ balonke (haj), jak ty żeś mnie zaskoczył to ty nawet nie ;)

szkoda, że się nie biorą za S11 Katowice-Pyrzowice > Poznań > Kołobrzeg ;/ Jedynie jakieś drobne obwodnice w tym u ciebie zamiast brać się za kolejne, poważne fragmenty...

Mnie zastanawia czemu brak połączenia dwóch ośrodków portowych czyli S6 - nie kalkuluje się im?


@Baron_Al_von_PuciPusia: po prostu zbyt niski ruch, możesz sobie poszukać takich danych, gdaka to