Wpis z mikrobloga

Dziś wyjeżdżają ode mnie ost Ukrainki, swoje domy maja w Irpieniu i Kijowie, jednak na przeczekanie jadą do Nowogród Wołyński, zwyczajne dziewczyny, ale jak dziś z okazji imprezy pożegnalnej pokazały mi swoje insta to brak słów, Kijów, Moskwa, New Jork, Szwajcaria, Emiraty, Dubaj, Nowogrod, Kijów, Moskwa, Szwajcaria, Emiraty, Dubaj Kijów Nowogrod, New Jork i tak przez ost 7 lat, to ja jednak chyba wole ruski mir niż bogata unię, tym bardziej ze one mówią ze w porównaniu do nich to w Polsce jest tanio
#ukraina
  • 28
tez tak myślałam, ze Ukraina biedna, pod wpływem ruskich, z daleka od unii, ale oni tam żyją znaczne lepiej od nas, dziewczyny są zwyczajne\brzydkie, nie mają oligarchów w rodzinach a stać je na Dubaj Szwajcarię i New York kilka razy do roku, co u nas jest nie do pomyślenia, też jesteśmy pod mocna propagandą zachodu, nie mówię o wojnie ale o sytuacji gospodarczej


@IceKoka: Ktoś ci płaci czy sama z siebie
@Major_Kogz: z tego co Polki, często właśnie Polki, Ukrainki, Rosjanki urwią się w Dubaju. Ja też jestem z Ukrainką. Oceniaj kobiety indywidualnie, bo zbiorowo nie ma sensu, prześwietl jej sociale, spotkaj się z rodziną, znajomymi, nie stosuj taryfy ulgowej przy zawieraniu małżeństwa. A jest łatwo, no bo jako Polak jesteś atrakcyjny dla takiej Ukrainki, a liczba Polaków chcących spotykać się z Ukrainkami jest ograniczona.