Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ciosam_sosne_buk_i_dab: Będę się starał. ()
Nie czekałem do jurra na telefon tylko już dzisiaj wypełniłem ankietę i teraz czekam na dalsze instrukcje.

@Jotu: Też był stres że jednak nie będzie dobrej zgodności po krwi?

@Sandrinia: Kurde ja właśnie mam najrzadszą krew, a nigdy nie mam jak pójść, bo nie ma u mnie w mieście stałego punktu, a że pracuje na zmiany to
@Cargos: przeszedłem niedawno całą ścieżkę, przebadali mnie w każdą stronę i tylko po to, żeby na koniec znaleźli lepszego dawce xD Niczego nie żałuje. Swoją drogą - jaka jest szansa, żeby w bazie było więcej niż 1 pasujących dawców :)
@PawlikusOKS: napisali Ci, że wybrali innego lepiej pasującego? Mi po chyba dwóch miesiącach przyszedł mail, że może stan pacjenta się pogorszył, a może lekarz wybrał inną terapię, a może jeszcze coś innego.
Trochę się zdziwiłem bo czekałem, a koniec końców nawet nie napisali dlaczego mnie odrzucili.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cargos: Ja dostałem maila a następnego dnia zadzwonili. Niestety zostałem zdyskwalifikowany bo byłem po ciężkim zabiegu. Wróciłem do bazy po pół roku, ale juz chyba nie potrzebowali bo cisza.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cargos: też byłem zakwalifikowany, po badaniach wszystko potwierdzone, ale 3 miesiące rezerwacji minęło i po rozmową z panią z DKMS okazało się że nie oddam ale nie mogła powiedzieć powodu, tylko że albo pacjent nie ma wystarczająco dobrych wyników by przyjąć przeszczep albo znalazł jeszcze lepszego dawce. Ale Mirek trzymałam kciuki, pamiętaj karta honorowego dawcy przeszczepu bije kartę dawcy krwi ( ͡ ͜ʖ ͡)