Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 58
Ale boomerzy mają używanie na radio złote przeboje xd poszlo pytanie co robili starsi czego młodzi już nie robią. Typ zadzwonił i powiedział coś ala "No ja nie wiem czy młodzi którzy siedzą cały czas z nosem w telefonie by potrafili wysłać telegram" xD mam 27 lat, gdy byłem młody nie siedziałem w telefonie, a mimo to nie wiem jak wysłać telegram, bo takich rzeczy już się nie robiło. Następny zadzwoni i powie, że młodzi z tymi telefonami to by nie wiedzieli jak kupić masło na kartki.. #radio #gownowpis trochę #heheszki
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kondzio30: możliwość może i jest, ale czy ktokolwiek z tego korzysta? Pewnie nawet ci boomerzy tego nie robią, tylko wysyłają e-maile i wiadomość na fb z telefonu jak ci nastolatkowie z nosami w smartfonach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jabco: Pamiętam, że za dzieciaka parę telegramów przyszło do nas, ale żeby ktoś takowy wysyłał to nie słyszałem
@Jabco w latach 90tych gdy większość nie miała telefonu to telegramy były dość powszechne w sytuacjach gdy trzeba było mieć pewność że informacja dotrze do zainteresowanego. Mi on się kojarzy tylko że śmiercią bo jak przyszedł telegram to zawsze było to info o czyjejś śmierci.
@Kondzio30

@Jabco: No akurat możliwość wysłania telegramu była na poczcie jeszcze w 2018 roku ¯_(ツ)_/¯ także tak


Czekiem też można nadal płacić ale to nie znaczy że jest to coś czego warto się nauczyć i mi się przyda