Wpis z mikrobloga

@Omicron: A weź nawet.... Dzisiaj dzwonie do właściciela mojego mieszkania sie dowiedzieć jaka podwyżka. Wszedłem na olxa żeby sprawdzić jak to teraz wygląda i sie prawie rozpłakałem. To miasto staje sie praktycznie niezdatne do życia i to tak całkiem poważnie.
@jfrost: zjechało się setki tysięcy osób do miast wojewódzkich w Polsce, którzy nie ogarniają za bardzo cen mieszkań, dodatkowo w ich kraju poza wielkimi miastami nie ma za bardzo życia i myślą ze w PL też jest podobnie. Co mogło pójść nie tak xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mietkomietko: tak czy siak, w mniejszych miastach czy nawet na wsi za 3 pokoje 400 euro to jest minimum i to dostaniesz taki standard tj. 3 metrowy sufit, grzyb, nieszczelne okna i krzywe ściany. Ja uciekłem z Dusseldorfu specjalnie do miasteczka obok a ceny są porównywalne. Za 3 pokoje i 80m2 płacimy prawie 750€ z garażem. Twoje stwierdzenie że za 2400zl w Niemczech dostaniesz dom to po prostu bullshit. Za dom
@mietkomietko: No na pewno nie w mieście i blisko miasta. Mieszkam w Norymberdze i ceny małych mieszkań tutaj zaczynaja się od 500/600€ za sam wynajem, a gdzie opłaty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może w innych landach jest taniej, ale Bayern jest dość drogi i taniej nie będzie.