Wpis z mikrobloga

@Majk_: w sumie to rafcio faktycznie umie robić politykę na wojnie. Z jednej strony nie umi zakazać marszu, z drugiej brak koordynacji w mieście. Tak sama nonszalancja doprowadziła do smoleńska.

Ludzie się zmieniają, niekompetencja pozostaje taka sama. Chociaż, za Hanki to przynajmniej w mieście było bezpieczniej i drogi dziur nie miały nie mówiąc o tym, że było czyściej.

Jednak stare peowce to umiały zarządzać.
Leszek się #!$%@?łem samolotem bo lot ogarniały tuzy intelektu z jego upośledzonej kancelarii.


@Majk_: a gdzie ja napisałem, że było inaczej? Tajemnicą Poliszynela jest tylko to, że do tego obrazu bezmógów z pisu trzeba dodać złośliwość kancelarii premiera z której to połączenia powstał kapitan smoleńsk ¯\_(ツ)_/¯
którą by nie dało się obwinić Czaskowskiego


@deziom: oczywiście Mireczku, że rafcia nie da się o nic oskarżyć, bo nic nie robi ¯\_(ツ)_/¯ już w platformie w 2010 wróżono mu karierę dlatego, że idealnie potrafił dużo obiecywać i nic z tym nie robić tak jak najlepsi politycy po. Ja ci powiem co zrobi rafał po wyborach. Pójdzie do PE, bo tam można właśnie nic nie robić i fajnie żyć XD

pyschoprawak,