Wpis z mikrobloga

  • 0
@RozowaZielonka a chętnie poczytam zestawienie co można ze sobą porównywać, a czego nie można.

Wskaż mi proszę taki dokument, bym nie popełnił takiego błędu w przyszłości.
  • Odpowiedz
tutaj ochrona była tak świetna, że pozwoliła w ogóle zbliżyć się typom z ulicy na odległość umożliwiającą zamach


@MLGkunek:
Polska: rosjanie, odpuśćcie sobie te pokazowe obchody, bo nie jesteśmy w stanie ich zabezpieczyć
Rosja: j---ć poljaków, idziemy na cmentarz
Ukrainiec: oblewa
  • Odpowiedz
@Ogau: Gamoniu XD (popatrz na siebie) Ambasador obcego państwa zostaje zaatakowany ale nie no git bo sąsiad bije się z Rosją więc można delegowanego polityka traktować jak g---o. Gdyby tak zaatakowano polskiego ambasadora w Moskwie to wykop ogarnąłby festiwal nienawiści i byłoby co najmniej 10 znalezisk o tym na głównej (DZIENNIE). Gamonie, którym rozum i racjonalizm zabrała ta wojna ale no siedzę tu już kilka lat i znam zapał wykopków.
  • Odpowiedz
@gg_jap: ja bym poszedł dalej, zerwać wszelkie kontakty z ruskami i przestać ich uznawać jako państwo, dać obywatelom 24h na opuszczenie terenu RP, inaczej mogą zostać zabici bez ostrzeżenia
  • Odpowiedz
Ambasador obcego państwa zostaje zaatakowany ale


@MLGkunek: ostrzegało go i miasto, i państwo. Zachował się jak debil i dostał na własną prośbę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@MLGkunek: oczywiście, ale ochrona powiedziała mu, że nie zagwarantuje mu bezpieczeństwa, a teraz obwiniasz ochronę, że nie zapewniła mu bezpieczeństwa. Masz ty rigcz?
  • Odpowiedz
@Ogau: Mam uwierzyć, że nie da się zapewnić chociażby bezpiecznego odstępu między vipem a tłumem? To nie jest prezydent USA by mobilizować całą Policję ale też tłum musi czuć autorytet służb. Dobrze, że skończyło się tylko na farbie bo jak Polska tłumaczyłaby się w przypadku zabójstwa ambasadora? Wizerunkowy strzał w stopę i pożywka dla ruskiej propagandy.
  • Odpowiedz
  • 0
@nightrain i to jest jak najbardziej ok, jasna sytuacja i w takiej nie byłoby żadnego problemu.

A teraz zobowiązaliśmy się to pewnych ustaleń to taki atak nie jest ok, nie mamy stanu wojny z Rosją.
  • Odpowiedz
Mam uwierzyć, że nie da się zapewnić chociażby bezpiecznego odstępu między vipem a tłumem?


@MLGkunek: nie musisz w nic wierzyć. Powiedzieli mu "nie idź", a on poszedł. Kończymy temat
  • Odpowiedz
  • 0
@nightrain można, ale nadal: skoro zdecydowaliśmy się ich nie wydalac są tutaj pod naszą opieką.

Wydalmy ich w takim razie i unikniemy takich cyrków. Z jakiegoś powodu tego nie zrobiliśmy i trzeba z tym dealowac
  • Odpowiedz