Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Reezu: ochrone ambasadorowi w danym kraju zapewnia kraj w ktorym jest, dlatego np przed konsulatem Rosji stoi policja, a nie najemnicy wagnera.


Z tego co wiem pojechal na cmentarz zlozyc chold zolnierzom. Dlatego się tam #!$%@?.


Ale twoja argumentacja jest taka jakbym poszedl na mecz i dostal #!$%@? od kibola za koszulke w zlych barwach to jest moja wina, bo nie powiniem sie tam #!$%@?. Na szczescie zyjemy w panstwie
  • Odpowiedz
@Mave: Tak, tylko czy "odradzanie" to to samo co "zakazanie"? Jesli nie, to panstwo powinno zapewnic ochrone na odpowiednim poziomie. Sugerowanie, że nie powinno sie gdzieś iść, to nie to samo co kategoryczny zakaz, którego zlamanie powoduje już konsekwencje na które już ten ktoś się pisze.
  • Odpowiedz
W Turcji kropneli ruskiego ambasadora i nic się nie działo, a u nas się sracie, że oblali farbą. Tak, z tego powodu poleci atomówka xd


@Zielonykubek: Wiesz o tym, że mamy ambasadora w Rosji i oblania ich ambasadora, już nie mówiąc o kropnięciu go nie daje naszemu poczucia bezpieczeństwa i sprowadza na niego kłopoty?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SarahC: Z tobą chyba coś jest nie tak. Po pierwsze ambasador Rosji został zaatakowany. Naruszono jego nietykalność cielesną. Gdybyś coś takiego zrobiła publicznie komukolwiek masz gwarantowany proces, jeżeli ofiara tego zechce. Po drugie mam uwierzyć, że wykop nie zrobiłby afery w przypadku ataku na polską placówkę (tu poszedł hejt na każdą firmę działającą w Rosji a co dopiero na taki czyn)? Po trzecie użycie słowa gamoń było kontrą na nazwanie
  • Odpowiedz
@MLGkunek: hehe z tymi procesami w polsce to się tak nie wyrywaj bo to naprawdę skomplikowany proces jest a nazwa wręcz mylnie bardzo szumna XD

jak tam z tą prawniczka co ją pobili na komisariacie XD zdaje się nikt nie siedzi za to i siedzieć nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz