Wpis z mikrobloga

@JanParowka: Wygląda skomplikowanie ale jak patrzę na znaki i światła to wydaje się wszystko logiczne. Tylko przekombinowali z tymi zjazdami tramwajowymi. One chyba najwięcej mieszają w głowie i można na nie wjechać automatycznie zamiast betonu mogli by dać jakąś trawę albo coś xD Nawet sztuczną ale żeby było wiadomo że tam nie wjeżdzać , tylko żeby znaków nie stawiali bo to jeszcze bardziej zamiataczy wszystko xD
  • Odpowiedz
@JanParowka: o cię luj, dobrze się tam w tym Korkowie bawią xDDD

Wygląda skomplikowanie ale jak patrzę na znaki i światła to wydaje się wszystko logiczne.


@lentilek: a teraz sobie wyobraź, że światła tam wysiadają. Przecież to będzie armageddon xD
  • Odpowiedz
@JanParowka: w Polsce, by z inżynierii ruchu obronić doktorat, musisz zaprojektować najbardziej #!$%@? układ drogowy w całym kraju. Później na obronie zbiera się komisja i jest:
"Panie Studenciaku, doceniam poprowadzenie głównej relacji pod prąd, ale w Warszawie ostatnio pracę obronił student, który wszyatkie relacje skierował na tory tramwajowe. Proszę spróbować w kolejnym roku"
Serio, tysiące kilometrów po europie zrobiłem i nigdzie nie widziałem takich skrzyżowań jak u nas. To już
  • Odpowiedz
@JanParowka: Już nie mówiąc o tym, że pierwotnie torowisko miało być w tunelu, no ale wtedy mało by zostało na obdzielenie swojaków, to też po taniości zrobili na górze, a że korki większe to się kierowcy przyzwyczają. Ważne że swoim posmarowane.
  • Odpowiedz
@JanParowka: Zamiast zrobić wiadukt albo rondo to nie xD Polska to jednak stan umysłu. A później wina zostanie przerzucona na kierowców, że nie umieją jeździć, bo jakiś patałach musiał zrealizować swoją artystyczną wizję z tym skrzyżowaniem.
  • Odpowiedz
@kubex_to_ja:

Często tam przejeżdżam i serio żadnych problemów ani stłuczek nie ma. Po prostu @JanParówka jedyny samochód jaki widział, to ten ze swoich bardzo śmiesznych memów z Koterskim ;)

Z tej perspektywy może wygląda to na coś skomplikowanego, ale w realu to się nie dam tam pojechać źle ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz