Wpis z mikrobloga

Chyba żadna gra nie zawiodła mnie po latach bardziej niż NFS Porsche ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pamiętam, że jak grałem to jakoś niedługo po premierze to oczy mi wypadły z oczodołów jak zobaczyłem szczegółowość tych wnętrz - działające zegary, kierowca odrywający ręce od kierownicy do zmiany biegów czy trąbienia. No coś niewyobrażalnego dla mnie po prostu.

A jak to odpaliłem kilka(naście?) lat później to myślałem, że mam coś #!$%@? z moją wersją gry i to nie możliwe, że to wygląda aż tak brzydko XD

Taki tam #gownowpis na temat #staregry

#nfsporsche #kiedystobylo
aksal89 - Chyba żadna gra nie zawiodła mnie po latach bardziej niż NFS Porsche ( ͡° ͜...

źródło: comment_1652084598EUGUEAkAjz2FLOzfPNIQUg.jpg

Pobierz
  • 8
@Patiomkin: trasy owszem, ale grafika i model jazdy moim zdaniem strasznie słabiutko ( ͡° ʖ̯ ͡°) to chyba jedyna gra, której remake bym powitał z otwartymi ramionami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aksal89:
Ja do niej wróciłem w 2011. Też już wtedy była stara.
Ale 930 Turbo sobie ustawiłem tak, że się nie mogłem oderwać. Dojście do tego samochodu to był praktycznie koniec gry dla mnie bo zarobiłem nim tyle kasy, że reszta wyścigów w innych erach to była tylko formalność.

Potem jeszcze 993 Turbo sobie elegancko ustawiłem, ale on jest dopiero w późnym etapie. Z moim setupem poginał nie gorzej niż legendarny
@aksal89: nie wiem co ludzie mają z pamięcią odnośnie oprawy graficznej gierek. Ostatni raz w Porsche grałem za dzieciaka z 20 lat temu i owszem, grafika robiła na mnie niemałe wrażenie, ale gdy niedawno oglądałem sobie gameplaye, wszystko było identyczne jak wtedy: bloczno-kwadratowe żywopłoty, drzewa jak od szablonu, tekstury otoczenia jako takie i tylko modele aut nieco lepsze.
Jakoś momo nostalgii do tej i innych gier, pamięć nie idealizuje mi ich