Wpis z mikrobloga

Kate Moss jako świadek
Mam nadzieje, ze normiki juz wróciły.
Na głównej sobie wczoraj wymysli, ze byli
Partnerzy nie mogą zeznawać w tym procesie. To oczywiście nie jest prawda. Byli Amber zeznają w tym procesie, są na liście świadków. Po stronie Deppa nikt nie zeznawał, bo widocznie nikt nie chciał
go bronic pod przysięga. Paradis jednak nie zeznawała.

Dlaczego nie opłaca się powoływac na świadka Moss?

Podczas związku z Moss, Depp był aresztowany za zdemolowanie hotelu. Kate Moss była wtedy w tym hotelu, wiec musiałaby o tym zeznawać, a to jeszcze bardziej obciąży Deppa. Obrona będzie chciała udowodnić, ze Depp od zawsze był agresywny.

#johnnydepp #procesdeppa #swiat
Pobierz podomka - Kate Moss jako świadek
Mam nadzieje, ze normiki juz wróciły.
Na głównej sob...
źródło: comment_1652083797MjKHLkhwsDvAcTOXb9PbuB.jpg
  • 26
@podomka: to skąd ta reakcja prawnika Johnnego która lata po internecie? Z ciekawości pytam.


@GrzegorzPorada: Powiedziała coś, czego nie jest w stanie udowodnić. Moss nigdy się do tego nie odniosła, nie ma jej w tym procesie, wiec nie ma jak udowodnić. Prawnik pewnie w przesłuchaniu będzie przekonywał, ze to kłamstwo. Raczej nie wezwie Moss na świadka, bo jest ryzyko, ze Moss to jednak potwierdzi. A jeśli tego nie zdementuję, to
Podczas związku z Moss, Depp był aresztowany za zdemolowanie hotelu. Kate Moss była wtedy w tym hotelu, wiec musiałaby o tym zeznawać, a to jeszcze bardziej obciąży Deppa. Obrona będzie chciała udowodnić, ze Depp od zawsze był agresywny.


@podomka: Czyli obrona po raz kolejny udowodni, że Depp wyładowuje agresję na przedmiotach (czyli nic nowego), a strona Deppa udowodni, że Amber to kłamczuszek i podważy całe jej zeznania. Dobry interes dla Deppa.
@KeyserSoze87: Obrona Amber już odczytała smsy i nagrania, w których Depp przyznawał się do przemocy. Trzeba było śledzić proces. A zeznania Amber nigdy nie zostały podważone xd wręcz przeciwnie, to Depp twierdził, ze odcięła mu palec, ale co innego wynika z zeznać jego lekarza i smsow, które wysyłał.
@podomka: Nie przyznawał się do "przemocy", ale przypadkowego "uderzenia" jej głową, gdy trzymał jej ręce, którymi ona próbowała go okładać.

Zeznania Amber są cały czas podważane, a jej oczywiste kłamstwa można samemu zobaczyć przeglądając nagrania, które niestety nie są dopuszczone do rozprawy, bo są na nich osoby trzecie. Tutaj czarno na białym pokazane jej kłamstwa o incydencie z Australii: https://www.youtube.com/watch?v=Lsd0FrQGPyg

Nie, lekarze i inni świadkowie potwierdzają wersję Deppa. Prawdziwą wersję, jak
@KeyserSoze87: Tak właśnie lekarze psychiatrzy potwierdzają wersje Deppa xd „
Przechodzimy do rozmowy o psychologu klinicznym, dr Cowan, który pracował z Heard przez ponad dwa lata w latach 2014-2016. Curry jest pytana, czy pamięta, jak powiedział, że „martwi się o zdrowie pani Heard?” Curry mówi, że tego nie pamięta, ale pamięta, jak powiedział „to był toksyczny związek”. Czytana jest część zeznań dr Cowana, w których zauważa on wiadomość, którą otrzymał od
@KeyserSoze87: Nie będę się odnosić do żadnego nagrania, bo nie jestem kompetentna. Sąd nigdy nie podważył jej zeznań. Najlepszym prawnikom się to nie udało, a wykopkowi się uda xd jak wytłumaczysz, ze depp ja kopnął? Tez przez przypadek? Jakos Często zdarzało mu się ja dotknąć „przez przypadek”. A zeznania psychiatry, krory leczył ich obu i zeznał, ze to Depp był agresorem? Trzymaj się faktów, a nie filmików na yt. Ja linkuje
@podomka: To nie jest jakiś tam risercz. To jest bezpośrednie nagranie. Nie może być przedstawione w sądzie (razem z wieloma innymi) tylko dlatego, że są na nim osoby trzecie (inne niż Depp i Amber). Ale nam, niezaangażowanym w sprawę, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sobie odsłuchać i wyrobić opinię. Tzn. wydawać by się mogło, że nic nie stoi na przeszkodzie, bo niektórym jak widać owszem. Boisz się, że to Ci