Wpis z mikrobloga

Mam karnacje jak królowa Wiktoria więc jestem współtwórcą imperium brytyjskiego a pałac Buckingham to moja spuścizna ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Towarzysz_Moskvin: Mnie zawsze bawi, że w tych wykopach o białej rasie nigdy nie wrzuca się polskich zabytków i polskich dzieł kultury tylko zawsze sięga się po cudze, żeby przez chwilę poczuć się lepszym od murzyna.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Moskvin: A no tak to nie tak ze bredzisz skonczone debilizmy, to nikt cie nie zrozumial!! Ty miales co innego na mysli nmo ale co to juz domyslcie sie hihi xD
smieszny lewacki fikolek, gratuluje, szkoda ze wyladowales na ryj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To prawaki wymyśliły białą rasę xD

Przeczytaj ze 3 razy i jak dalej będziesz miał problem z interpretacją to daj znać i ci pogrubie słowa klucze.


Napisałeś, że prawaki tworzą akieś interkulturowe maksistowskie koncepty białej rasy. Nie da się tego inaczej zinterpretować geniuszu.

Zabawne to są fikołki prawaków którzy z braku własnych osiągnięć tworzą jakieś interkulturowe maksistowskie koncepty białej rasy
  • Odpowiedz
@suweren_sudoku: To jest typowy wykopowy debil neuropek ktory albo trolluje albo choroba psychiczna weszla juz tak mocno ze napisze ci ze murzyni to rasa panow i biali to podludzie byle tylko ktos mu odpisal. Smutny zagubiony przegrany czlowieczek.
  • Odpowiedz
@dekorator: Według Amerykańskich jak i Brytyjskich standarów z XIX wieku Irlandczycy nie zaliczali się (podobnie jak słowianie, włosi czy latynosi) do ich konceptu biłej rasy. Jak byś czytał moje posty to zapewne byś zauważył że moje zdanue jest inne. Ale wiem że to może przekroczyć twoje umiejętności

Ów Włoch był we Włoszech jak najbardziej biały (jedynia za granicą różnie z tym bywało).

Napisałeś, że prawaki tworzą akieś interkulturowe maksistowskie koncepty białej rasy. Nie da się tego inaczej zinterpretować geniuszu.


Tworzenie jakichś konceptów na temat białej rasy =/= prawaki wymyśliły białą rase geniuszu interpretacji ( ͡
  • Odpowiedz
Według Amerykańskich jak i Brytyjskich standarów z XIX wieku Irlandczycy nie zaliczali się (podobnie jak słowianie, włosi czy latynosi) do ich konceptu biłej rasy.


@Towarzysz_Moskvin: No i co z tego? xD A wedlug standardow niemieckich jest jeszcze inne. No i co?
  • Odpowiedz
To jest Londyn tak więc zbudowali zapewne Irlandczycy (którzy w XIX wieznym Londynie za białych raczej nie uchodzli) za pieniądze z rabunku i niewolniczej pracy hindusów, czarnychi i azjatów.¯_(ツ)_/¯


@Towarzysz_Moskvin: Nie ważne kto fizycznie położył cegłę na cegle i dołożył zaprawy tylko kto to zaprojektował, nadzorował, wymyślił technologię, itd.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Moskvin: mhm i oczywiście ten % PKB się zmniejszył z jakiego powodu? Czy nie przypadkiem z takiego, że "na Zachodzie" zaczął się boom demograficzny i znaczny postęp technologiczny?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dekorator: Widziałeś kiedyś napisy na końcu filmu? Tam są powymieniani nawet ludzie co kawę podają. Wiadomo małą czcionką i na końcu, ale trzeba pamiętać, że film to nie tylko reżyser i aktorzy. I dokładnie tak samo jest z każdym większym projektem. Bez murarza i cieśli masz tylko projekt.
  • Odpowiedz
To jest Londyn tak więc zbudowali zapewne Irlandczycy (którzy w XIX wieznym Londynie za białych raczej nie uchodzli) za pieniądze z rabunku i niewolniczej pracy hindusów, czarnychi i azjatów.¯_(ツ)_/¯


@Towarzysz_Moskvin: Ciiii, nie niszcz obrazu świata osobom, które same nic do niego nie wniosły i prawdopodobnie nic po sobie nie zostawią, poza długami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Moskvin: Najpierw zanegowałeś białość Irlandczyków, jak się okazało, że pomyliłeś lokacje to zanegowałeś białość Włochów. Kto w takim razie jest biały na tej planecie? Skoro biały nie uchodzi za białego. Jakby się okazało, że to centrum Krakowa to też byś napisał, że przecież to zbudowali Polacy, a Polacy nie uchodzą za białych.
  • Odpowiedz