Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,
Robię #rozdajo z okazji przejścia na swoje i otwarcia własnego #januszex 'u.
Na wykopie jestem z Wami od 7 lat, w międzyczasie pomogliście mi wybrać studia, znaleźć praktyki, a później pracę, więc trochę Wam zawdzięczam.

W ramach podziękowania i kryptoreklamy organizuję rozdajo na jedną roboczogodzinę #programista15k - 100 zł w postaci karty Empik - wyniku jutro tj.09.05. o 20:00.
Udział biorą wszyscy pulsujący wpis bez zielonek.

Kryptoreklama:
Zakładam wraz z przyjacielem ze studiów firmę realizująca aplikacje mobilne od koncepcji po implementację, aż do wdrożenia. Wiemy, że na rynku jest multum takich przedsiębiorstw, my jednak chcemy wyróżnić się niskimi cenami i w pełni profesjonalnym podejściem. Więc jeśli wycena, jaką dostałeś na aplikację mobilną, przechodzi twoje pojęcie, nie jesteś pewny czy aplikacja mobilna rozwiąże twój problem i usprawni biznes lub po prostu potrzebujesz dla swojej firmy aplikację, API, czy bazę danych. Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej strony:
https://appkka.pl/

Powodzenia!

#wlasnafirma #it #pracbaza #pracait #praca #poznan #informatyka #programowanie
Appkka - Hej Mirki,
Robię #rozdajo z okazji przejścia na swoje i otwarcia własnego #...

źródło: comment_1652028795FeLJeFh3RqkWnZCmYPyGLL.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
my jednak chcemy wyróżnić się niskimi cenami i w pełni profesjonalnym podejściem.


@Appkka: czyli "tanio i jako tako", albo "panie za takie piniądze nie opłaca mi się kąkutera włanczadź"
  • Odpowiedz
@Appkka: ja też się muszę lekko przywalić, wycena nie może przekroczyć pojęcia, bo to stwierdzenie zarezerwowane jest raczej dla niestandardowych (zwykle negatywnych) zachowań lub jakiegoś zakresu wiedzy. Wycena może przekraczać budżet lub nasze wyobrażenia :-)
Mam nadzieję, że będziecie też informowali klientów o takich uroczych kosztach jak wdrożenie, utrzymanie, reklamy, szkolenia (np. pracowników w firmie) itd. bo samo dostarczenie/napisanie aplikacji to jest procent jak nie promil ostatecznych kosztów.
Jak będziecie zainteresowani
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Appkka: Przydałoby się pokazać w jakiś atrakcyjny sposób te realizacje.

Są gdzieś może dostępne w Google Play?
  • Odpowiedz
„Zespołem (…) zajmująCYM się”


@asunez: może "zespołem programistów zajmujących się" nie brzmi super, ale też jest ok. Różnica taka, że są programiści, którzy czymś się zajmują i oni stworzyli zespół, a nie jacyś nieokreśleni programiści stworzyli zespół zajmujący się czymś.
  • Odpowiedz
@Appkka: Super, że się rozwinąłeś. I nie boisz się przyznać do tego, że ktoś ci pomógł - w tym wypadku społeczność Wykopu. Szanuję! Jak się ta twoja przygoda zaczęła? Chciałeś się przebranżowić?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zaltar: ja jestem ciekawy. Zrobiłem jedna aplikacje której stworzenie to kilkadziesiąt tys, koszt utrzymania 300zl/ miesiąc, koszt użytkowania zintegrowanych narzędzi 1500/ miesiąc. Przez 2 lata koszt utrzymania w sumie wyniósł podobnie co koszt stworzenia.
Integracja narzędzi to ok 10tys, stworzenie takich od podstaw to minimum 100tys
  • Odpowiedz
@poprostuogarniety: Młody, dynamiczny i chętny do pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Quiz: informatyka

@Ketonowy: Nie ma :/

@zajente: Na ten moment nie, ale zapamiętamy propozycję.

@betterbeworthit: Dziękujemy!!!

@zaltar: Tak, nasze wyceny szacunkowe i końcowe zawsze zawierają osobno wskazaną realizację, wdrożenie i utrzymanie, są to również niezbędne punkty w umowie o wykonanie programu komputerowego + ewentualnie serwis/gwarancja.

@rysownik: W uproszczeniu wycena całkowita
  • Odpowiedz