Wpis z mikrobloga

Jednak z młodszego brata chłop spermiarskich tendencji nie wyplenił. Od mniej więcej 2 tygodni wydzwania do niego różowa będąca w związku z oskarkiem( tym samym co nie ma prawka i młodszy woził różową do niego na ruchanie). Znalazła se tampon emocjonalny i codziennie żali sie pół godziny-godzine jak to ją typ źle traktuje. A ostatnio pobiła rekord i zadzwoniła do tampona emocjonalnego o 1.30 w nocy, bo oskarkowi z juwenaliów w Rzeszowie nie chciało sie jeszcze iść i wracała sama i wielce sie bała, to zadzwoniła, by z tamponem gadać w drodze do mieszkania.

Ehh... ta #logikarozowychpaskow typ źle traktuje to zamiast pogadać z nim czy zerwać, to wydzwania do tampona. Czy tak samo boją sie same po nocy chodzić, to zamiast za wczasu ogarnąć towarzystwo, czy kupić gaz lub paralizator, to ludziom po nocach dupe trują.

Chłop chyba będzie musiał zastosować inne podejście niż na mijagi.
#przegryw #spermiarzalert
źródło: comment_1652003889PPHzLErddxLvrPjsjeYKU1.gif
  • 14
@77023: Ja #!$%@?ę, Twój brat to największa #!$%@? o jakiej słyszałem. Największy #przegryw, o jakim słyszałem. Jeżeli były tutaj zawody, kto ma większego brata #przegrywa, to Twój brat wygrałby w cuglach.
Już robi za bankomat, bo ją wozi swoim samochodem, a nawet nie zamoczył w niej. Chyba liczy, że w końcu zerwią ze sobą, a ona będzie w takim stanie psychicznym, że będzie chciała z kimkolwiek się po ruchać,
@Marcin840: zawsze miał tendencje do przymilania sie do ludzi hajsem, wysługiwaniem itp, przez co wiecznie jest gołodupcem. Aż dziwne, że między braćmi takie skrajności wystąpiły.
Co do samochodu, jest to mój samochód ( jak to bywa w rodzeństwie, czasem pożyczysz) i dlatego między innymi kara go spotkała w formie ręcznego woskowania wspomnianego pojazdu.