Wpis z mikrobloga

Kobiety maja ta przewagę że jak mają deprechę to leki nie rujnują ich organizmu. Chodzi o sferę seksualną. Wiadomo wpływ na libido podobny, ale facet idzie do lekarza bo mu psycha siada, a lekarz przypisuje leki i dopiero potem dowiadujesz sie że tak btw to ten lek robi z ciebie kastrata. Tak miałem z ssri i tak teraz mam z sulpirydem gdzie czytam, ze prolaktyna wybija po nim w kosmos a to powoduje dysfunkcje seksualną. Sprawność seksualna duzo bardziej wpływa na samopoczucie faceta i nie dość ze depresja sama w sobie ja obniża to ci jeszcze dowala leki. Śmiechu warte.

#przegryw #depresja #psychiatria #ssri
  • 17
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow: To prawda. Żyje dłużej niż większość na tym portalu, więc troche leków się przewinęło. Możesz mieć wygląd, być pracowiym, ale coś tam z głową nie gra, psycha siada. Aż tak siada, ze idziesz do psychiatry, z pełną swiadomością, że spierd0lisz sobie tym siebie, ale łudzisz sie, że może nie. Jeden lek, przestaem sie bać życia, ale penis jak z plastiku. Czemu sie o tm głośno nie mówi. Bądź jeszcze w
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow: powiem Ci z własnego doświadczenia że te leki powodują że dłużej ruchasz
Dłuższe ruchanie=zadowolona kobieta=zadowolony ty

Te leki pozwalają #!$%@?ć jak terminator
Imo to jest jedyny plus tego wszystkiego, czasami myślę czy nie wrócić do tego żeby tylko #!$%@?ć dłużej
A nie tylko spuszczać się po 5sek
  • Odpowiedz
@julkarok2000: No i 0 przyjemności dla ciebie, a moze każdy jest inny. Tak w ogóle kobiety, wolą "szybkie numerki". statystycznie porównując tych terminatorów, do normalnego stosunku. Dlaczego? bo jak zwlekasz i zwlekasz, z dojsciem to ona sie czuje nie atrakcyjna. Prędzej czy później tak sie bedzie czuć. 2000 to jeszcze tego nie wiesz. Dobre copium zażywasz. To najwazniejsze.
  • Odpowiedz
@julkarok2000: Dochodziłem zawsze, ale to kwestia brak uwrażliwienia w penisia. Jeśli chodzi o usatysfakcjonowanie? Może jestem egoista po prostu i miałem na to wyj3bane, czy ją to zadowala. No, ale własnie to, ze mając świadomośc, ze mój penis jest jakimś inwalidą, czułem sie źle z tym. Chore jakieś ambicje, zawsze przerastały moje wyobrażenia. Zawsze chciałem być jak jakis chad. 0 półśrodków. Tym niemniej, masz dobre podejście. I tak trzymaj.
  • Odpowiedz
@julkarok2000: Do czasu tak. Jednak trzeba uważać, zeby nie naduzyć tego czasu. Później to juz tylko konsekwencje. Mimo wszystko nigdy nie jest tak dobrze, zeby było dośc dobrze. Może jedynie chwilowa czas, gdzie czujesz odkupienie. Życie na proszkach, alko i może coś zawszespoko sie w koncu upomni o twój mózg. Najzwyczajniej w świecie mózg xd
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow: Jak kiedyś pytałem ludzi na wykopie, czy przy takiej możliwości chcieliby brać coś na obniżenie popędu gdy nie jest im potrzebny, to większość była zainteresowana. Tylko, że to raczej nie działa punktowo tylko jak chodzi o popęd.
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow: zdenerwowało mnie to porównanie do kobiet. oczywiście, że im też ssri #!$%@? życie seksualne, organizm i powoduje obrzydzenie do siebie. i nie mówie tego tylko na swoim przykładzie. to nie jest kwestia płci, raczej człowieka. zapewne są osoby, którym nie będzie robić różnicy taka postać rzeczy, ale sądzę że jednak dla większości będzie to trudne

a sulpiryd to myślę, że dla kobiety może być nawet znacznie gorszy niż dla mężczyzny
  • Odpowiedz
Sprawność seksualna duzo bardziej wpływa na samopoczucie faceta i nie dość ze depresja sama w sobie ja obniża to ci jeszcze dowala leki.


@chlopak_z_blokow: a na jakiej podstawie w tym momencie uważasz, że u kobiet to NIE występuje? xD
  • Odpowiedz