Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do różowych i do ludzi w związkach używających zabawek seksualnych.
Czy kupienie dilda większego od swojego penisa będzie strzałem w stopę dla mnie i naszego zwiazku?
Mam taką wewnętrzną obawę, bezpodstawną ale mimo wszystko, że ona w jakiś gorzej zacznie myśleć o mnie seksualnie przez to.

Ja tylko chciałbym by było jej przyjemnie, bo kręci mnie to by sprawiać jej jak największą przyjemnośc.

#zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6275ca0de21a371902cacfef
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 5
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jest takie ryzyko wg mnie,że jak będziecie go często używali,to może sie okazać,że dildo jest lepsze,bo jest dłuższe i szersze
Ciężka sprawa z takimi rzeczami ogólnie
Ja bym nie ryzykował z tym większym rozmiarem niż twój,bo różnie to może być,ale rób jak uważasz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: z mojego doświadczenia wynika, ze nie powinieneś się bać. IMO kobiety mało co czuja w pochwie. Jedynie wejście do niej jest dobrze unerwione, a to co się dzieje w środku to juz serio obojętne. Czy tam wsadzisz 12cm czy 18xm to ma niewielkie znaczenie. Może jedynie naprawdę duże #!$%@? które naciągają pochwę robią jakąś różnice, ale to tez ma znaczenie tylko dla dziewczyn które coś takiego akurat lubią (a pewna
  • Odpowiedz
@BudgetRevolution: z 2 gest „chodź tu” jak trafi w punkt g, jest zajebisty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam miałem kiedyś podobne rozkminy, na 6 partnerek tylko 1 lubiła obijanie o szyjkę i specyficzny ból przy mocnym głębokim wejściu, wszystkie pozostałe stawiały na grubość.

Z 2 strony pewnie taka na prawdę duża pała +20 cm długości i z 15-16 w obwodzie robi robotę
  • Odpowiedz