Wpis z mikrobloga

@mk321: glownie dlatego, ze sie bedzie zrywac. One jak probuja ladowac to trzepocza po niej skrzydlami, czasami pazurkiem przyhacza. Mozesz dac ciensza, ale bedzie trzeba wymieniac, poza tym jak troche powisi na deszczu wietrze itd to tez straci na wytrzymalosci
glownie dlatego, ze sie bedzie zrywac. One jak probuja ladowac to trzepocza po niej skrzydlami, czasami pazurkiem przyhacza. Mozesz dac ciensza, ale bedzie trzeba wymieniac, poza tym jak troche powisi na deszczu wietrze itd to tez straci na wytrzymalosci


@lukenzi: zamiast żyłki polecam stalową linkę.
@dzakub63: Ja założyłem siatkę na cały balkon tylko jej pociągnąłem pod baulstratą zabudowaną taką płytą z blachy, gdzie jest szpara 15 cm. Był spokój przez pół roku i #!$%@? odkryły, że na spokojnie da się wejść przez 15 cm szparę. Co prawda jak wychodzę na nie z miotłą to dostają takiego #!$%@?, że nie wiedzą jak #!$%@?ć z balkonu, ale to im nie przeszkadza ponownie przylecieć za 5 minut. Do tego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Walczyłem z tymi #!$%@? 3 lata i nic nie pomagało. Któregoś razu wyczytałem w internecie żeby w miejscu gniazda położyć mydło a ja od siebie dodałem słoik z pętami. Mimo że się wyprowadziłem a mieszkanie stoi puste od prawie roku te małe #!$%@? nie wracają