Wpis z mikrobloga

@dzakub63 Mam ten sam problem, kupiłem 2500 petard diabełków i #!$%@? na balkonie jak tylko te latające #!$%@? siadają. Są stosunkowo ciche więc nie drażnią sąsiadów, #!$%@? się boją i uciekają, a krzywdy im nie zrobi, nie wybuchają też na tyle głośno, żeby oguchły. Zredukowałem częstotliwość ataków na balkon do co najmniej do 1/10 w ciągu tygodnia.
Thronstahl - @dzakub63 Mam ten sam problem, kupiłem 2500 petard diabełków i #!$%@? na...

źródło: comment_1651953170vTdtGCAd9w94alFHL2ENmz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Tytanowy: @Megasuper: I co robicie? Ja raz po prostu rozwaliłem im gniazdo i był spokój. Nie mam szacunku do istot tak głupich, że składają jaja w bezpośrednim sąsiedztwie niebezpieczeństwa. Jeśli naturalna selekcja przestała działać, to sam stanę się siłą natury ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogółem to przez jakiś czas miałem względny spokój, być może dzięki pustułce, która osiedliła się niedaleko. W tym roku para tych tępych
  • Odpowiedz
@Pimenista: otóż to. Otwierasz okno balkonowe, kładziesz się na podłodze, ładujesz wiatrówkę i czekasz cierpliwie. Ląduje na balustradzie. Nie musisz trafić. U mnie wystarczyło tak raz zrobić. Wróciły dopiero po dwóch latach.
Truchła na trawniku nie znalazłem, więc nie trafiłem.
  • Odpowiedz