Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poznałem w pracy dziewczynę, która jest do mnie bardziej podobna niż mój obecny #rozowypasek.
Obie są zrównoważone emocjonalnie i ogarnięte zawodowo, ale ta „nowa” dziewczyna ma ze mną znacznie więcej tematów do rozmów. Ze swoja obecna dziewczyna zwykle rozmawiamy o sprawach dnia codziennego. Z laska z pracy o podróżach, wspólnych zajawkach, koncertach - widać, że mimo niewspólnej przeszłości łączy nas wiele. Czy dla intelektualnego flow warto porzucać związek (trwający niespełna 2 lata) i zaczynać nowy czy to jednak zbyt błahy powód?

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6274dcb0e21a371902cac166
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 53
OP: Z aktualną dziewczyną od początku znajomosci rozmawiamy o tematach takich jak: jak się czujemy, co u znajomych, co w pracy, u rodziny, co planujemy etc. Próby jakichś większych dyskusji kończą się na jej i moim zmęczeniu. Czasem usłyszę że „wiele się ode mnie uczy” i tyle - nic więcej za tym nie idzie. W tym nie ma tego intelektualnego flow, porozumienia jakie często ma się ze starymi przyjaciółmi. Z tym,
NiewidomyKnur: A ja szczerze mówiąc, nie dziwię się, że się nad tym zastanawiasz. Moim zdaniem, musisz się grubo zastanowić, czy chcesz przedłożyć ta relację, nad tą z którą masz że aktualną dziewczyną. Może być tak, że ona cię traktuje jedynie jako przyjaciela i okaże się, że nic z tego nie będzie. Życie masz jedno, i korzystaj z niego tak, jak ci się podoba, ale nie krzywdź przy tym ludzi, bo trochę
@AnonimoweMirkoWyznania: wymien p0lke na lepszy model, tak trzeba żyć

Ty przynajmniej zachowasz rigcz i odejdziesz z klasą. W odwrotnej sytuacji p0lka by cie zdradzała miesiącami, zanim by odeszła do nowego typa, albo nawet by się nie przyznała do zdrady, gdyby ją olał po romansie. Albo by cię w sądzie uwaliła na rozwód, grube alimenty i majątek.
@AnonimoweMirkoWyznania: Nowa wydaje ci się zajebista, bo nie dzielisz z nią właśnie tej codzienności. Jest świeża, każde z was ma swoje życie. Możecie sobie gadać o podróżach. Oczywiście jest tez opcja, ze Twoja partnerka jest słabo do Ciebie dopasowana, a ta z pracy to jest ideał. Tylko nie da się tego zweryfikować nie będąc na granicy zdrady swojej partnerki albo wręcz przekraczając te granice. Jak będziesz gadał z koleżanką z pracy
@AnonimoweMirkoWyznania: Masz taki kontakt z tą nową, bo jest nowa. Jakbyś odszedł od obecnej i zszedł z tą nową, to po jakimś czasie te wzniosłe rozmowy przemieniłby się w rozmowy o sprawach codziennych. Daj sobie trochę czasu zobaczysz że ten kontakt z tą nową nabierze bardziej zwykłego charakteru.
@AnonimoweMirkoWyznania a ty ją w ogóle kochasz? :D brzmisz jak tani żigolo pusty w środku. Ciekawe ile już tak potraktowałeś.

typowy niebieskipasek i #logikaniebieskichpaskow, już znalazł nowa gałąź i oleje dobra dziewczynę bo mu sie siurek nudzi, typowy gadzi mózg. Zostaw dobrą dziewczynę mordo i poleć na karuzele nowych cipek bo ta nowa tez ci się znudzi zaraz. Tylko dziewczyny potrafią szczerze kochać a faceci typowo, zero wyższych uczuć, p0laki r0baki
ola-gregola: Jakim cudem jeszcze nikt tego nie napisal. Chlopie, ty nawet nie wiesz czy ona chce z toba byc. Poznales w pracy laske, z ktora masz flow i juz pewnie zaczales wybierac imiona dla waszych dzieci i w myslach zdradzac obecna, a co bedzie jak okaze sie, ze tamta laska po prostu traktuje cie jak kumpla? Wiesz, ze to mozliwe i bardzo proawdopodobne? Czy ty w ogole chociaz wiesz czy ona