Wpis z mikrobloga

@lukasz67: Teraz system samoistnie wychwytuje takie słowa i z miejsca minimum 14 dni dostajesz. Niektórzy się wycwanili i piszą "1 hop3 y0u di3" xD


@lukasz67 @aksal89 @Mega_Smieszek gówno prawda, nie słuchaj tego #!$%@?. Ja gram dość często i to od dobrych 6 lat, wyzywam ludzi praktycznie w każdej grze, zaczynam już w lobby i lecę przez całą grę. Nic nie cenzuruje i cisnę grubo - nigdy w życiu nie dostałem bana.
@Mega_Smieszek no zapraszam, chcesz to możesz że mną zagrać, pójdę jg, stroluje i zamiast robic campy to pójdę na bota grac z nimi w trojke do 3 lvl potem zintuje i zwyzywam wszystkich, nie ma problemu xD Często tak robię jak bot afczy i mi nie #!$%@?.
@Mega_Smieszek: a wiesz że bany dostają bo?
Ja też długo myślałem, że reportowanie takich wysrywów coś da, i się przeliczyłem
Jak zacząłem dostawać na chacie death wish co 4 grę, zacząłem robić screeny, potem report po grze z cytatem żeby nawet szukać nie musieli
Te konta grają do dziś.... Nie ma czegoś takiego jak karanie graczy za wyzwiska, o ile ktoś nie ucieka się do rasizmu, nacjonalizmu czy faszyzmu, musisz grubo
I nie, nie wszyscy się kryli od zwyczajnego "hope u die" po "kys" "jump from cliff" "die motherfucker"
Niektórzy się bali na tyle że dawali jakieś liczby zamiast pojedynczych liter, ale wiekszosc miala to gdzies i nic im sie nie dzialo
Za deathwisha powinno się konto tracić, a nie jakieś 14 dni