Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Sprawa wygląda tak: klub, pogadane i przetańczone do 5 rano, wszystko git. Odprowadziłem ją i koleżanki po imprezie, ale przez jeszcze pewną stulejarność i brak mojej większej inicjatywy nie doszło do segzów, ale na trzeźwo poskładałem fakty i widzę co się odwala. Jej koleżanki w drodze powrotnej nie tyle były zazdrosne, co po prostu mówiły prawdę - ona ma chłopaka :) Od razu wtedy zaprzeczyła. Ale już wcześniej na imprezie nie chciała mi podać fejsa czy insta. Powód? Ma tam po prostu foty z stałym bolcem, który studiuje w innym mieście nż ona ;) Mam jednak do niej numer telefonu i na tą chwilę utrzymujemy smsowy kontakt.

Co radzilibyście zrobić? Napisać do niej, że ogarnąłem sytuację i po prostu nara, bo jestem super moralny i nie chcę niszczyć pięknego związku xD?

Przyznaję, że trochę mi zamieszała w głowie - sporo pomacałem, nastąpiło lekkie zauroczenie. Bardzo ładna, młodziutka + super cycki. Najbliżej jestem opcji, żeby jeszcze po prostu udawać ciągle głupa, że nic nie wiem o chłopaku i się nie domyślam, styknąć się jeszcze raz na kolejnej imprezie w klubie i postarać się ją po prostu zaliczyć (powinno się udać) i po ewentualnych seksach urwać kontakt albo spotykać się tylko na niezobowiązujące "powtórki"?

A może lepiej napisać coś w stylu "ogarnąłem, że masz chłopaka, ale nie przeszkadza mi to. możemy się niegrzecznie pobawić :)"? Ale wtedy jest duża szansa, że mnie oleje.

Wiem, że pewnie będziecie za tym, żeby odnaleźć chłopaczka i napisać mu o wszystkim, ale to odpada. Chłodna analiza takiego zachowania: żadnych zalet. Ja nie porucham, całkowicie urwie mi się z nią kontakt, a laska mieszka w pobliżu i może mi się jeszcze jakoś potem rewanżować.

A może o nią "walczyć" i postarać się ją odebrać stałemu bolcowi? Nie.. to chyba odpada XD Jak tak robi, to przecież tak samo robiłaby w ewentualnym związku ze mną xD

#stulejacontent #rozowepaski #pytanie #kiciochpyta #codziennysynbozy #pytaniedorozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62749158e21a371902cabd45
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 12