Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mireczki gram właśnie pierwszy raz w Fallout New Vegas Ultimate i mam kilka pytań, proszę grzecznie o odpowiedzi bez większych spojlerów :)

No więc jestem na 22 lvl, fabularnie doszłam do Las Vegas i zrobiłam trochę zadań w kasynach i sporo pobocznych dla Strip, Bratherhood, Boomers, NCR i kto się tam nawinie po drodze. Nie byłam jeszcze u Legionu.

1. Trochę mnie zmęczyło to latanie w te i wewte i się zastanawiam czy nie zrobić sobie przerwy na któreś DLC? Od którego zacząć, ma to sens w trakcie fabuły głównej?

2. Gdzie jest jakieś fajne miejsce na bazę? Na razie mieszkam jak bezdomny w śmietniku pod Salonem w Springs, ale przydałoby się coś lepszego xD, Pokój w motelu mi się nie podoba, prezydencki siute w 38 jest kawałek od szybkiej podróży, a companiony kradnom (podobno?) Jest jakaś klimatyczna chata żeby był bezpieczny storage, stanowiska do craftingu i teleport blisko?

3. Czy opłaca się naprawiać bronie przed sprzedaniem? Mam juz lvl 95 w naprawianiu, ale czasami mam wrażenie, że te ceny są jakieś dziwne.

4.Czy da się jakoś zmienić perki? Wzięłam sobie perk odkrywcy i mnie denerwuje, bo nie mam już tej frajdy z odkrywania miejscówek. Niestety nie bardzo mogę cofnac save bo przeszłam potem cały voult 34 i nie chce mi się tych dziadów znowu rozwalać () Jestem otwarta na commandy jakby co.

5. Jak zarobić więcej hajsu, brakuje mi trochę do wszystkich implantów? Gram w Caravana, ale ludziki mają max 1k i jakoś mało tych grajków tak ogólnie.

PS: Zajebista gra :D

#gry #fallout #newvegas #pytanie
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adzal: kiedyś dawno temu próbowałam, ale jakoś mnie nudziła ta turowa walka, bo się tak długo czekało aż wszyscy coś zrobią, plus mi ludziki blokowały przejscie i się zirytowałam. Ale na pewno kiedyś zagram, skoro polecasz bo lubię retro gierki :)