Wpis z mikrobloga

Wytłumaczy mi ktoś pewną rzecz. Jak to jest, że zawsze postrzegany byłem jako idiota bo przeszkadzała mi niska płaca , brak wsparcia w pracy przez kierowników, logika która była daleka od rzeczywistości. I na prawdę człowiek chciał coś zmienić aby lepiej się pracowało a mam wrażenie, że nikomu w otoczeniu na tym nie zależało. Ludzie zarabiali najniższe krajowe i uj jakoś to będzie.

#praca #psychologia #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 4
@profildogier: Ludzie się boją zmian. Betonują się w swojej sytuacji, wypracowują nawyki, rytuały. Każde zaburzenie powoduje lęk. Dochodzi do tego również sytuacja na lokalnym rynku pracy, kwestia ekonomiczna oraz sama branża. Programista czy spawacz będzie bardziej skłonny do windowania stawek niż np magazynier albo liniowy na produkcji.
@profildogier: Zmiany są możliwe do wprowadzania, ale wymagają czasu. Jeśli przyjdziesz i z dnia na dzień będziesz chciał zburzyć innym domek z kart to reakcja będzie zawsze negatywna nawet jeśli chcesz go zamienić na pałac. Mnie taka blokada nie przeraża bo jest czymś zupełnie naturalnym