Wpis z mikrobloga

@Kakarot_Z: on zdaje się coś sporo tego żłopał( ͡° ͜ʖ ͡°)I gdzieś chyba było widać,że chłopaki wódkę mieli polaną,kieliszki zdaje się gdzieś stały...Może się dossał z radości,albo pić nie może( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kakarot_Z: myślę, że do tych aperloków co niektórzy sobie kieliszki czystej czterdziechy dorzucili w międzyczasie : )

Widać po nowym Grzesiu (dwumetrowym ze złamanym nosem, dla odróżnienia XD) - pił wódeczkę z kieliszków w trakcie tamtej posiadówy i rozmów, i był mocno #!$%@? dosyć - wódka z kielonków po polsku idzie nawet in Panama Pradajs.
@Kakarot_Z: wg mnie ma mocną głowę, po prostu pije dużo jak wrócił. Inna rzecz - to naprawdę nic nadzwyczajnego, ale myślę że przynajmniej Panowie (tak po polsku stereotypowo wiem, ale widziałem urywki i myślę że tak jest XD) polewali sobie wódeczkę - jeden 2-3, drugi 5, trzeci 10 kieliszków. No ale czym są później te aperole ? Mieszanie alkoholi, więc to że pokazują że ktoś wypija 2-3 te duże kielichy-kufle czegoś
@bubba222: wg mnie to oni wszyscy piją sporo więcej niż wynika z odcinków, samo to że niektórzy w różnych edycjach przebąkiwali o tym że "dzień bez alko" to coś jakoby nadzwyczajnego. Mieszają, popijają, skaczą do basenów, biegają, żrą, to potem się we łbach wali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaś w ostatnim odcinku rzeczywiście pierwszy raz od dawna ale zauważyłem, że walili wódkę po polsku tj. z kieliszków
@Holzlevsky: tak jest przy mieszaniu różnych alko,często bardziej łupie.Zdzir tam już kilka wieczorów miał takich,że ledwie gadał.Po HP3 chyba Grajoszek mówił,że był jeden dzień w hotelu,kiedy nie był nawalony...A te kieliszki to chyba na palarni albo na stoliku stały,nie przy barze...