Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mircy, gniazdo na głowie coraz większe. Kij już z zakolami, od środka głowy robi się nieciekawie. Przed lustrem centralnie pod światłem, widzę swoją glacę. Macie jakieś w miarę niedrogie sposoby na odrost włosów?
Przeszczep z dupy odpada.
Pomóżcie. (°°
#zakola #lysienie #kiciochpyta #modameska (pardon, ale szukam pomocy jakkolwiek)
  • 14
@Misiekkkk: Miałem lekkie przerzedzenie i po Finie zarosło.
Ogólnie 90% ludzi widzi efekt Fina właśnie na gnieździe, zakola raczej mało komu cokolwiek się zmieniły.
W 3 miesiące czubek głowy mi tak zarósł ze lekarz u którego wykonywałem przeszczep zrezygnował na razie z czybka głowy, bo niczego nie widać.
@benkenobi1111: No raczej nie odrośnie więcej. Nic nie wyrasta z pustej skory, jak cebulki już wypadły to przepadło, jak miałeś wczesny etap miniaturyzacji czyli włosy były, ale były cienkie i bez koloru to właśnie to Fin przywrócił do normalności
@Darknes17: Myk jest taki, ze właśnie nie mam jakiejś tragedii, bo mam bardzo wczesne Norwood 3 Vertex na oko i na tym etapie dopiero pojawił się Fina. Wiec włosów na koronie mam w zminiaturyzowanej wersji sporo ( nawet na trichoskopii było widac) tylko coś niemrawo chcą się wzmacniać …