Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@nomorelife już dwie butelki poleciały na ścianę, ale żadna się nie rozbiła, a #!$%@? narasta, najchętniej to bym temu kolesiowi #!$%@?ł mordę i połamał wszystkie kończyny ( mówię o "sobie" )
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nwojtek: #!$%@? to, nie rób przypału. Przecież ten chłop jest trzy razy większy od Ciebie człowieku xD połamał by Cię w chwilę. Weźcie se rękę podajcie na zgodę i chlapnijcie po maluszku.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@nomorelife problem polega na tym że już od wielu godzin jestem głodny w #!$%@?, w domu nie mam nic do jedzenia, mam zamiar zamówić sobie kebaby, ale muszę czekać aż będzie ciemno, bo tak bardzo nienawidzę tej okolicy, że mam duży problem z tym żeby w dzień wyjść z tego domu
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@nomorelife no na dowóz, na dowóz o tym mowie innej opcji nie ma, ale nawet na dowóz będę musiał wyjść przed bramę i w tym momencie zaczyna się duży problem
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@nomorelife Mógł bym spytać się dostawcy czy by mi nie przyniósł kebabów pod drzwi, ale nie chce mu sprawiać tym problemu i wstyd by mi było o to poprosić.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nwojtek jeju powiedz przez telefon że nwm jeżeli płacisz kartą przez neta to masz covida a jeżeli nie to chodzisz o kulach albo na wózku jestes i musi do drzwi podejsc
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@visas
@nomorelife ogólnie tylko gotówka wchodzi w grę to raz, a dwa to wstyd mi coś takiego zaproponować i później bym się z tym źle czuł i bym nie mógł przestać o tym myśleć
  • Odpowiedz