Wpis z mikrobloga

@scriptkitty: ja holduje i zacząłem skupować. Partie po 36e teraz za 35e wpadło. Teraz ustawie na 34e póżniej do 32e. Coś czuję pompę w najbliższych miesiąch. Moze dotkąć w międzyczasie 32-31e. Pykam sobie od 2007 i największe błedy jakie zrobiłem to było wyleszczanie się po niewyczuciu górki. Teraz może spaść na 10k i tak nie sprzedam ;)
@scriptkitty: tak jest. Ja miałem wtope życia na doge. Zanim zrobiły się modne miałem tego morze. Podskiwały o 0 ileś do btc i spadały. W nocy sprzedawałem i rano kupowałem zawsze coś więcej ich miałem. Pewnego razu w nocy sprzedałem jak rano zobaczyłem kurs to oczy przecierałem i niechciało się z wyra wstawać. Depresja.... pociąg odjechał. Teraz ta huśtawka też jest podejrzana.
@laporte: spekulować można za czyjeś środki. Jak ktoś podpisze, że zgadza się na ryzyko. Za swoje tylko inwestycje z kasy. Bez której przeżyjesz. Ja inwestuję z myślą o dzieciach, żeby im portfel zostawić...
@scriptkitty: u mnie tak samo nadplacanie idzie pełną parą, ale ja to w ogole jestem jakis ewenement, bo jak rosna stopy to mi sie wydluza okres kredytowania, a wysokosc samej ratu stoi w miejscu. Jak stopy spadaly to sie okres skracal :D

Mimo to zawsze jakas wolna gotowka jest i lepiej aby lezala na roznych instrumentach finansowych niz na koncie