Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
#slubodpierwszegowejrzenia

Nie no ta edycja to jest chyba najnudniejsza :/

Pyśka się toczy po równi pochyłej. Co odcinek niżej. Na początku się wydawała sympatyczna, ale już się nie hamuje ze swoim chamstwem. Szkoda Adama bo on chyba się zauroczył, ale też nie potrafi się z nią obchodzić ani zaznaczyć swojego zdania. Pyska na 100% go już skreśliła i nic z tego nie będzie.

U bulionerow nadal gierki. Aga się już pakuje na całego do Ziemniaka, a Ziemniak coraz bardziej spanikowany i mina mu rzednie powoli, ale jeszcze stwarza pozory. Do tego siostrunia jak zwykle coś wymyśliła żeby się pokazać i wcale się nie zdziwę jak będzie sobie robić fame po programie i wciskać termomixy lub rakiety tenisowe na insta xD
Tu nadal obstawiam, że Aga się zdziwi i dostanie kosza na koniec.

Wykopek i Dorotka z krainy Oz nadal w formie. Piotrek nawet z psychologiem będzie się kłócił, że się nie kłóci xD

Imiona już wybrane więc dalej pogania inkubator bo już się przecież dwa tygodnie znają więc jak to tak, tyle czasu się ociągać? Pewnie myślał, że w noc poślubną tradycyjnie będzie po sprawie, a tu ta Dorota taka niesubordynowana i wymyśla jakieś poznawanie się xD

Ciekawa jestem w sumie co myśli Dorota teraz na zimno jak widzi w TV jak on ją traktował. Jeśli jakimś cudem zostali razem to mam nadzieję, że pójdzie po rozum do głowy.

Ale tak ogólnie to nudy i nadal ogladamy to samo w kółko, kiedy finał?
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@WNevertheless: no wiesz, żeby był montaż to musi być co montować. Jeśli chodzi o Pyśkę to ona wygląda na mega zadowolą z siebie jak gada te swoje dyrdymały, więc podejrzewam, że tam jest dobry producent którego ona traktuje jak kumpla/kumpelę i przez to gada co popadnie do kamery.

Piotruś za to w sklepie myślał, że kamer już nie ma, a w domu też się za bardzo nie kryguje, mimo, że włącza
@nika_blue: tylko, że brakuje nam perspektywy i nie wiemy na ile ich reakcje są przesadzone (bo są). Oczywiście oceniając to co nam pokazują.
Doris jest uduchowiona i osobiście umarłabym wewnętrznie spędzając z nią dużo czasu (może o to chodzi, jakaś reinkarnacja czy coś xD). Z drugiej strony nie dziwię się, że wycofuje się jak Piotr tylko krzyczy, zamiast rozmawiać i traktuje ją tylko jak inkubator.
Patrycja ma nieprzepracowaną traumę i nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@WNevertheless: no wiadomo, to nie jest ukryta kamera żeby wszystko było na spontanie, ale też nie wiem po co mieliby tak negatywnie przesadzać. Raczej mam wrażenie, że tam się jednak wszyscy hamują przy kamerach, a gdy kamer nie ma to się odwala dużo więcej. Jasne Dorocie pewnie kazali medytować pod przyjscie Piotrka, a Age pewnie podpuszają pytaniami o żonowanie, ale myślę, że każdy tam próbuje grać najlepszą wersję siebie, co jest