Wpis z mikrobloga

@Aquamen: Ja i 25 osób pulsujących. Ich też zacznij ścigać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale spoko, jesteśmy w Polsce, jest wolność słowa. Ja napisze, że Ty jesteś z pochodzenia Rosjaninem, który tu trolluje normalnych ludzi. Skoro tak to tak :D
  • Odpowiedz
Wiem, że to Rosjanin, ale jak zobaczyłam zdjęcie to płakać mi się zachciało :( Przez decyzje takiego psychopaty ludzie tak cierpią, i to nie tylko Ukraina, ale właśnie jego właśni obywatele.


@peszek_leszek: sam jest sobie winien. Niech gnije.
  • Odpowiedz
sam jest sobie winien. Niech gnije.


@ivan777: Wiesz, gdyby schodzić coraz niżej, coraz głębiej w neurony to nikt niczego nie jest winien - wszyscy jesteśmy sumą genów, środowiska, wychowania, etc. Szczególnie w przypadku całego społeczeństwa gdzie zewsząd sączy się propaganda i każdy od małego w tym wyrasta i tym nasiąka - gdzie jest wina sensu stricto tej konkretnie jednostki? Przecież jakby zabrać dziecko urodzone w Częstochowie i wychować je w
  • Odpowiedz
@peszek_leszek

Wiem, że to Rosjanin, ale jak zobaczyłam zdjęcie to płakać mi się zachciało :( Przez decyzje takiego psychopaty ludzie tak cierpią, i to nie tylko Ukraina, ale właśnie jego właśni obywatele


To nie Putin mordował w Buczy czy Hostomelu, a zwykli Rosjanie. To nie Putin ma krew na rękach, a jego obywatele, którzy z radością wykonują jego rozkazu.
  • Odpowiedz
@peszek_leszek: ja też mam jakiś dysonans - niby scoorwysyny, ale jak widzę te biedę i zwyczajna głupotę to jest mi po ludzku przykro. Chociaż jestem pewien, że gdybym był 500 km na wschód to bym pewnie ich mielił w maszynkach i tylko patrzył czy równo idzie
  • Odpowiedz