Wpis z mikrobloga

Moi drodzy, oto i jest.
Najbardziej wyczekiwana dzisiaj paczka w Polsce została otwarta.
Paczka, która wzbudziła dzisiaj w ludziach miłość i nienawiść.
Gdzie są teraz wszyscy Ci, którzy tak krzyczeli, że zamawiam śmieci? Okazało się, że sprzedający podszedł do transakcji nad wyraz profesjonalnie i otrzymałem w tajemniczych pudełkach co następuje:
1. Nowoczesna bezprzewodowa słuchawka do telefonu, przez którą można rozmawiać, jak również słuchać muzyki. Co więcej, do urządzenia dolaczony jest dizajnerski zamszowy pokrowiec w kolorze Rosso Scuderia. (Słuchawka ma naprawdę zaskakująco dobrą jakość dźwięku)
2. Elegancki złoty zegarek z dotykowym ekranem, producenta Stainless Steel. Nie posiadam do niego dokumentacji, więc jestem skłonny podejrzewać, ze względu na wagę iż jest to jakieś włókno węglowe czy inne zaawansowane kompozyty, jedynie pozłacane. Ekran chyba super amoled+, ale nie jestem pewien.

Zamawiam już kolejne. Czuję, że to będzie długa i owocną współpraca z moim nowym majfrendem.

Zdjęcia oraz zawołania w komentarzach. Pozdro.

#shopee #aliexpress
  • 78
@figlarnykamerdyner z jakością naprawdę spoko. Nie jest to jakaś nowość, bo nie ma nawet USB C, ale nie jest źle, połączyła się bez problemu, trochę cicha ale dźwięk wyraźny i nawet posiada jakiś tam bass. Po wpisaniu modelu w gugla widziałem, że na shopee są w podobnych albo kilka złotych wyższych cenach niż tutaj, także profit ( ͡ ͜ʖ ͡)