Wpis z mikrobloga

8 na 1000 osób zaszczepionych doświadcza poważnych skutków ubocznych - wynika z niemieckiego badania

https://www.mdr.de/nachrichten/deutschland/panorama/corona-impfung-nebenwirkungen-impfschaeden-100.html

W Niemczech szpital Charité w Berlinie prowadzi badania nad niepożądanymi skutkami szczepionek przeciwko Covidowi na grupie około 40 000 osób. Wynik? Liczba poważnych powikłań po podaniu surowicy jest 40 razy wyższa niż ta określona przez Paul-Ehrlich-Institut (PEI). Jak wynika z badania, u ośmiu na 1000 zaszczepionych osób występują poważne działania niepożądane. Liczby te są znacznie wyższe niż w przypadku szczepionek konwencjonalnych, takich jak polio. W dniu 28 kwietnia 2022 r. w czasopiśmie Nature opublikowano wyniki badania przeprowadzonego w Izraelu, jednym z najbardziej zaszczepionych krajów na świecie. Badanie wykazało ponad 25% wzrost zachorowań na choroby układu krążenia w populacji, porównując okres od stycznia do maja 2021 r. z tym samym okresem w latach 2019-2020. :

Na obronę mema @Eliade ( ͡° ͜ʖ ͡°) W dniu 28...
#koronawirus #szczepienia #medycyna #niemcy
  • 16
@Verdino: I co? Do mediów głównego ścieku to nie dotrze, a zaszczepionych takie fakty nie interesują, bo im już mózgi wyprano. Pozostaje jedynie krucha nadzieja, że przy kolejnej (jednej z sześciu planowanych dla każdego Niemca) dawek opamiętają się.

Aktualnie u mnie w pracy jeden gość po boosterze ma rozpieprzone serce (nie może nawet wejść po schodach bez tabletek wspomagających), reszta milczy mimo, że to "elephant in the room"...
@Verdino: Napisałeś, że z niemieckiego badania wynika:

8 na 1000 osób zaszczepionych doświadcza poważnych skutków ubocznych - wynika z niemieckiego badania

nie dając tego żadnego linku do danego badania. Równie dobrze mogliby napisać 600/1000. W jaki sposób mam sprawdzić czy mnie nie robią w balona? Wierzysz tak bez dowodu?
@jankes83: ja w nic nie wierze albo inaczej wierze w nic a ty jak chcesz to masz nazwę szpitala imiona nazwiska itd itp dzwoń i pytaj a w międzyczasie odstosunkuj się razem z tęczą