Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego kobiety kłamią i oszukują jeśli chodzi o wygląd facetów? Czy tak trudno powiedzieć prawdę?
Dlaczego kobiety wprost nie napiszą, że są cechy fizyczne u mężczyzn, które od początku poprawiają atrakcyjność między innymi:
- wysoki wzrost
- bujna fryzura
- umięśnienie
- mocno zarysowana szczęka
- białe zęby

Powiedziałbym nawet, że w obecnych czasach są to cechy, które w ogóle determinują to czy znajdziesz się w kręgu zainteresowań kobiet. Bo szczerze mówiąc #!$%@? mnie to całe gadanie różowych na wykopie i nie tylko, że "charakter jest najważniejszy, liczy się twoja osobowość, to jakim człowiekiem jesteś".
Jestem zaradny, zrobiłem studia, znam dwa języki, na zarobki nie mogę narzekać tylko co z tego skoro nigdy nie byłem obiektem zainteresowania kobiet?
Może wynika to z tego, że mam 170 cm, nie jestem jakoś specjalnie umięśniony i mam zakola norwood 3? A nie, to na pewno nie przez to.
I typowe teksty kobiet w stylu:
"Na pewno jakiejś się spodobasz, nie jesteś w moim typie, ale myślę, że moje koleżanki by cię porwały"
"Wygląd nie jest najważniejszy, przekonasz się o tym"

I błagam nie piszcie nic o "pościgu za tzipą" czy inne bzdury, zwracam dobitnie tylko uwagę na to, że w obecnych czasach wygrana w totka jest bardziej prawdopodobna niż znalezienie się w centrum zainteresowania kobiet i próby stworzenia jakiejś relacji czy związku.
Wygląd to wszystko.

#tinder #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #przegryw #blackpil

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6272bb7bfe79d83f443d80eb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 26
  • Odpowiedz
@Ilawa: tylko, że jeśli kobieta ma małe cycki albo jest nawet gruba to zawsze znajdzie się "chętny", nawet niekoniecznie do samego seksu ale i w ogóle do związku, a facet mający 170cm jest skończony i nic nie zrobi. Nie ma kobiet, które lubią karłów.
  • Odpowiedz
@Nieironiczny: Bzdury, bo jeśli ktoś nie jest top tier, to jeśli ktoś szuka top tier, to odrzuci taką osobę, ale to #!$%@? nie oznacza, że nikogo się nie znajdzie. Pytanie raczej powinno być czy tak na siłę się szuka osoby, no raczej nie, ale to się ma do obu płci. Ogólnie zgadzam się, że zazwyczaj to faceci są mniej wybredni, ale też jest masa zajebistych dziewczyn co ma takich o
  • Odpowiedz
@maslan63: pamiętaj tylko, że kompleksy nie biorą się znikąd. Wiesz co jest powodem kompleksów? Reakcja otoczenia na twoją osobę. Jeśli ktoś przez część życia truje ci dupę, że jesteś niski, brzydki czy cokolwiek innego to w końcu zapala ci się w głowie lampka "#!$%@?, chyba tak rzeczywiście jest". Tyle w temacie.
  • Odpowiedz
Dlaczego kobiety kłamią i oszukują jeśli chodzi o wygląd facetów? Czy tak trudno powiedzieć prawdę?


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie chcą nas #!$%@?ć bo się gdzieś tam lekko boją.
Ponadto chcą wypaść w naszych oczach na lepsze niż są.
  • Odpowiedz
- wysoki wzrost

- bujna fryzura

- umięśnienie

- mocno zarysowana szczęka

- białe zęby

Powiedziałbym nawet, że w obecnych czasach są to cechy, które w ogóle determinują to czy znajdziesz się w kręgu zainteresowań kobie
  • Odpowiedz
SkrajnaFranca: Zanim zalozylam tindera, to nie wiedziałam, że baby mają takiego pierd*lca na pkcie wzrostu. Teraz juz wiem, bo co trzeci profil faceta to opis w stylu: "wzrost xxx cm - podobno to ważne". Ja rozumiem jak laska ma 175 cm to może chce wyższego, ale duzo dziewczyn ma ok 165 cm, więc i tak będzie niższa od typa (a nie, sorry, nie będzie, bo raz na rok założy szpilki 10
  • Odpowiedz
ZrzędliwyNarrator: Zanim zalozylam tindera, to nie wiedziałam, że baby mają takiego pierd*lca na pkcie wzrostu. Teraz juz wiem, bo co trzeci profil faceta to opis w stylu: "wzrost xxx cm - podobno to ważne". Ja rozumiem jak laska ma 175 cm to może chce wyższego, ale duzo dziewczyn ma ok 165 cm, więc i tak będzie niższa od typa (a nie, sorry, nie będzie, bo raz na rok założy szpilki 10
  • Odpowiedz
@Nieironiczny: Bzdury, bo w przeciągu 3 miesięcy idę na wesela dwóch znajomych. Jeden ok. 168cm, drugi ok. 173cm wzrostu. Wy i Wasze urojenia...

Oczywiście, że wysoki ma większe powodzenie, ale pisanie, że gruba laska zawsze kogoś znajdzie, a niższy mężczyzna jest skazany na samotność, to totalny absurd.
  • Odpowiedz